آموزش جامع ویدیویی Yoast SEO به زبان فارسی و رایگان

حتماً شما هم مثل خیلی‌های دیگر دنبال آموزش‌های جامع Yoast SEO آن هم به صورت رایگان هستید؟! حتماً دوره‌های آموزشی زیادی برای افزونه Yoast SEO دیده‌اید که مبالغ هنگفتی را از شما درخواست می‌کنند! اما ما برای شما یک دورهٔ حدوداً ۲۰ جلسه‌ای را آماده کردیم که به سبک ویدیویی در خود محیط Yoast SEO به شما تمامی قسمت‌ها و تنظیمات این افزونه سئوی وردپرس را آموزش می‌دهد. آن هم به زبان فارسی و کاملاً جامع!

آموزش Yoast Seo

افزونهٔ Yoast SEO یک افزونهٔ رایگان برای بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو است. به عبارتی دیگر اگر بتوانید از این افزونه به طور کامل و کاملاً آگاهانه استفاده کنید، بازدید ورودی شما از گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش چشمگیری خواهد داشت. به همین علت این افزونه جزء پر استفاده‌ترین افزونه‌های وردپرس است که همینک روی بیشتر سایت‌های وردپرسی نصب می‌باشد.

در ادامه شما پیوندهای جلسه‌های مختلف دورهٔ آموزش Yoast SEO را می‌بینید. بهتر است از جلسهٔ اول کار آموزش را شروع کنید و گام به گام تا جلسهٔ آخر پیش بروید.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱۶ متاباکس ۱

در انتها هم باید اشاره کنیم، ما در سایت دوره‌های آموزشی رایگان زیادی را برای شما دوستان عزیز منتشر کردیم که می‌توانید از آنها هم استفاده کنید. دوره‌هایی مثل آموزش جامع وردپرس، آموزش جامع سی‌پنل و آموزش افزونه‌های پر کاربرد وردپرس.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.