ویدیوهای فارسی و رایگان آموزش وردپرس

همینک دانلود و تماشا کنید

آموزش Yoast SEO قسمت ۱۶ متاباکس ۱

به جعبه‌ای که در هنگام انتشار یا ویرایش نوشته برای سئو کردن همان نوشته در صفحه وجود دارد، متاباکس گفته می‌شود. متاباکسی که مختص Yoast SEO است، گزینه‌های خیلی زیادی دارد و به علت اینکه ممکن است کار شما هر روز انتشار نوشته درون سایت باشد، برای بهینه کردن آن، باید قادر باشید به صورت بهینه از آن استفاده کنید. پس طی ۴ قسمت آموزشی ویدیویی تمامی جوانب این جعبه‌ها را به شما آموزش خواهیم داد.

در قسمت اول آموزش جعبهٔ Yoast SEO در صفحه ویرایش نوشتهٔ پیشخوان وردپرس، به کلیات و اجزایی که آن را تشکل شده پرداخته شده است. مثلاً به طور کلی از سه سربرگ تشکیل شده که هر سربرگ می‌تواند گروه تنظیمات خاص خودش را داشته باشد. با دیدن این قسمت، آماده خواهید شد که در قسمت بعدی، فقط به سراغ سربرگ اول رفته و طریقهٔ کار کردن با آن را بیاموزید.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱۸ متاباکس ۳
۱۳۹۸/۰۸/۰۸

سئو و بازاریابی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.

هنوز دنبال هاست خوب می‌گردید؟!

🥇 هاست حرفه‌ای همراه با؛ بسته های رایگان ویدیوهای آموزش وردپرس و طراحی سایت !
کد تخفیف 10 درصد : off10wt

خرید هاست و دامین ارزان