آموزش Yoast SEO قسمت ۲ رفع خطاها

با ورود به اولین صفحه از گروه صفحات افزونه Yoast SEO، سربرگی با عنوان پیشخوان خواهید دید، که در این جا تمامی خطاهای سئویی که افزونه آنها را پیدا کرده است، برای ما فهرست می‌شوند. برخی از این خطاها خیلی حساس هستند و باید حتماً بررسی و سپس برطرف گردند. مثلاً اگر دسترسی خزنده‌های موتور جستجو به سایت مسدود شده باشند، حتماً Yoast SEO این هشدار را به شما می‌دهد که این مشکل را برطرف کنید. چون این یک خطای بحرانی است!

در گروه مشکلات موارد خیلی حساس فهرست شدند. اگر مشکلی روی سایت یافت نشود، به شما نشان داده خواهد شد که مشکل جدی‌ای یافت نشد. اما در گروه اطلاعیه‌ها، مواردی که به مانند مشکلات حساس نیستند، اما به هر حال باید به آنها هم توجه کنید، فهرست شدند. باز هم اگر اعلانی وجود نداشته باشد، به شما خواهد گفت که اطلاعیه‌ای برای نمایش وجود ندارد.

هر زمان با ایجاد تغییرات در سایت، افزونه مشکل یا اطلاعیهٔ جدیدی برای نمایش داده باشد، معمولاً با یک بالون رنگی در نوار بالای پیشخوان وردپرس، به شما تذکر داده خواهد شد و شما از این امر مطلع می‌شوید.

در این ویدیو به طریقه کار با بخش پیشخوان Yoast، همچنین روش‌های رفع مشکلات اشاره شده و شما حتماً با دیدن این قسمت یاد خواهید گرفت که چطور این خطاها و اعلان‌ها را بررسی و سپس رفع نمایید.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱۰ مسیر راهنما

۱۳۹۸/۰۸/۰۷

سئو و بازاریابی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.