آموزش Yoast SEO قسمت ۸ شبکه های اجتماعی

در تنظیمات افزونه Yoast SEO بخشی با عنوان «اجتماعی» که منظور همان شبکه‌های اجتماعی است. از نقطه نظر سئو، توجه به شبکه‌های اجتماعی بسیار مهم است. به طوری که هم باید به پیوند دادن به صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی درون سایت دقت کنید. هم قابلیت به اشتراک گذاری نوشته‌های سایت خود در شبکه‌های اجتماعی. حالا این به اشتراک گذاری نوشته‌ها در شبکه‌های اجتماعی بخشی از آن، مربوط به مدیر سایت است. که خودش باید انتشار دهد. یک بخش دیگر مربوط به کاربران سایت است که مطالب سایت را درون صفحات شخصی خود منتشر می‌کنند.

در هر دو حالت، زمانی که پیوند یکی از صفحات سایت شما درون یک شبکهٔ اجتماعی قرار داده می‌شود، با تهیهٔ کردن مجموعه‌ای از اطلاعات درون کد هر کدام از صفحات سایت، می‌توانیم کاری کنیم که محتوای ما در آن شبکهٔ اجتماعی جذاب‌تر دیده شود. مثلا به همراه یک عکس نشان داده شود. یا با توضیحات خاصی که ما تعیین کردیم نشان داده شود. این موارد مربوط به تنظیمات Open Graph می‌شود و در تنظیمات این بخش از افزونه Yoast SEO باید این کار را انجام دهید.

در این ویدیو، طریقهٔ اتصال سایت به صفحات خود در شبکه‌های اجتماعی، به همراه تنظیم Open Graphها توضیح داده شده که حتماً باید توسط مدیر سایت در نظر گرفته شوند و به طور اختصاصی برای یک سایت تنظیم گردند.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱۶ متاباکس ۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.