آموزش Yoast SEO قسمت ۱۹ متاباکس ۴

دیگر تنظیماتی که قرار است برای همین نوشته درون سایت ما بازنویسی شوند، درون سومین سربرگ از متاباکس Yoast SEO واقع شده که از مهم‌ترین آنها این است که به موتور جستجو اجازهٔ فهرست شدن و نمایش آن در صفحهٔ نتایج موتور جستجو داده بشود یا خیر. یا اینکه روبات‌های موتور جستجو اجازه مشاهدهٔ دیگر صفحاتی که از این صفحه به آنها پیوند داده شده را دارند یا خیر. البته موتورهای جستجو لزوماً به حرف شما گوش نمی‌کنند! ولی به هر حال تنظیم کردن این دو مورد، برای خودشان تعابیری دارند.

تنظیماتی که در این سربرگ قرار گرفته‌اند، جدای از تنظیماتی است که به صورت کلی می‌توانستیم برای کل نوشته‌ها و صفحات سایت تنظیم کنیم. یعنی امکان بازنویسی تنظیمات هر نوشته یا برگه را به این شیوه داریم.

این آخرین قسمت از مجموعهٔ آموزشی افزونه Yoast SEO بود. هر چند که سعی شد تمامی جواب آن در نظر گرفته شود. اما با عرضهٔ نسخه‌های جدید این افزونه، ممکن است امکاناتی از آن حذف گردد. یا اینکه به امکانات قبلی آن افزوده شود. به هر حال ما حتماً تولیدات جدید راجع به این افزونه را در آینده با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. پس همچنان با آموزش‌ها و ویدیوهای ما همراه باشید.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۵ ابزارهای وبمستر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.