آموزش Yoast SEO قسمت ۱۵ ویرایشگر گروهی

دو تا از مهم‌ترین مشخصات متای هر نوشته، عنوان و توضیحات متای آن است. در زمان انتشار نوشته، هر دوی این گزینه‌ها را از طریق جعبهٔ Yoast SEO می‌توان تعیین کرد. اما فرض کنید که خواسته باشید تعداد زیادی از این مشخصه‌های نوشته‌ها را یکجا تغییر دهید. این کار را اگر خواسته باشید از صفحهٔ ویرایش نوشته انجام دهید، قطعاً زمان زیادی از شما خواهد گرفت. بهترین کار استفاده از ابزار ویرایشگر گروهی است.

در این ویدیو به شما آموزش داده می‌شود که چطور با ویرایشگر گروهی اقدام به ویرایش عنوان‌ها و توضیحات متای چند تا از نوشته به صورت یکجا کنید. در اصل صفحهٔ ویرایشگر گروهی، حاوی یک جدول است که درون هر ردیف مشخصات یک نوشته آورده شده است. در ستون‌های عنوان و توضیحات، جعبه‌ای با قابلیت ویرایش وجود دارد که شما می‌توانید متن دلخواه خود را وارد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر حتماً این فیلم آموزشی Yoast SEO را تماشا نمایید.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱۲ RSS
۱۳۹۸/۰۸/۰۸

سئو و بازاریابی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.