آموزش Yoast SEO قسمت ۱ نصب و معرفی

اگر علاقه مند به مباحث سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو باشید، حتماً آشنایی هر چند مقدماتی با افزونهٔ سئوی Yoast SEO هم دارید. این افزونه جزء پر استفاده‌ترین افزونه‌های وردپرس است که تقریباً می‌توان آن را جزء محبوب‌ترین‌ها هم به حساب آورد. آموزش‌های کامل و رایگان کمی برای این افزونه یافت می‌شود و اگر آموزش کاملی هم وجود داشته باشد، عموماً با قیمت‌های زیادی به فروش می رسد!

در هر صورت، ما یک مجموعهٔ آموزشی کامل شامل ۱۹ قسمت به سبک ویدیویی را برای شما دوستان آماده کردیم که همینک می‌توانید قسمت اول این مجموعه را در ادامه شاهد باشید.

در این قسمت چگونگی نصب Yoast SEO روی وردپرس، به همراه آموزش بخش‌های مختلف آن در دستور کار قرار داده شده است. پس از نصب Yoast SEO، گروه صفحاتی به پیشخوان شما افزوده می‌گردد که تمامی تنظیمات از آنجا انجام می‌پذیرد. البته این تمام ماجرا نیست. چرا که با رفتن به صفحهٔ افزودن نوشتهٔ تازه، بخشی را خواهید دید که مرتبط با این افزونه است و کارش بهینه سازی همان نوشته برای جذب بیشتر بازدید کننده از موتورهای جستجو است. یعنی کاری می‌کند که نوشتهٔ شما تا حد زیادی SEO شود.

شما با مشاهدهٔ این مجموعه، کاملاً با طریقهٔ کار کرد افزونه Yoast SEO آشنا خواهید شد. البته در نسخه‌های جدید این افزونه، همیشه تغییراتی در ظاهر بخش مدیریت آن به وجود می‌آید! که البته به راحتی با این ویدیوها قابل تطبیق است.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱۱ پیوند یکتا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.