آموزش Yoast SEO قسمت ۱۳ ابزارها

افزونه Yoast SEO دارای ابزارهای جانبی برای بهتر کار کردن با افزونه است. این ابزارها در بخشی با همین نام (Tools) قرار گرفته است. اگر وارد این صفحه از مجموعه صفحات Yoast SEO شوید، ۳ تا گزینه می‌بینید که البته در نسخه‌های جدید ممکن است تغییراتی در این بخش دیده شود.

مهم ترین ابزارهای موجود در این قسمت، یکی ابزار درون‌ریزی و برون‌بری است. از این ابزار برای خروجی گرفتن از کل تنظیمات افزونه می‌توان استفاده کرد. همچنین اگر از قبل خروجی‌ای را از تنظیمات افزونه گرفته باشید، از همین قسمت مجدد می‌توانید روی افزونه بارگذاری کنید. پس برای انتقال تنظیمات فعلی Yoast SEO به یک سایت دیگر که آن هم از Yoast SEO استفاده می‌کند، ابزار خیلی کاربردی است.

ابزار ویرایشگر گروهی، دیگر ابزار موجود در این قسمت است. از طریق این ابزار به صورت گروهی و یکجا می‌توانید عنوان و توضیحات (متا) نوشته‌های خود را تغییر دهید. پس دیگر نیازی به ورود به صفحهٔ ویرایش یک نوشته نیست. اگر تعداد ویرایش‌ها زیاد باشد، این ابزار خیلی به کار خواهد آمد.

در نسخه‌های جدید Yoast SEO ابزار دیگری با نام شمارنده پیوند متن یافت می‌شود که پیوندهای موجود در یک نوشته را شمرده و مقادیر را به‌روزرسانی می‌کند. حالا با هم به سراغ ویدیوی آموزشی این قسمت خواهیم رفت.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱۰ مسیر راهنما
۱۳۹۸/۰۸/۰۸

سئو و بازاریابی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.