آموزش Yoast SEO قسمت ۱۱ پیوند یکتا

در امر سئوی سایت، نشانی‌های اینترنتی هر صفحه یا هر سند روی سایت، نقش پر رنگی دارند. هر چقدر کلمات کلیدی در نشانی صفحات (URL) وجود داشته باشد و از عبارت‌های هرز هم تهی شود بهتر است. البته در وردپرس ما با پیوند یکتا طرف هستیم که یک مفهوم تقریباً جدیدی را ارائه می‌کند. پیوند یکتا با یک ساختار خاص، که ما در تنظیمات تعیین می‌کنیم، به صورت خودکار برای تمامی صفحات ایجاد می‌شود.

افزونهٔ Yoast SEO می‌تواند کنترلی روی هر چه بهتر کردن سئوی پیوند یکتا داشته باشد. حذف عبارت‌هایی از نشانی پیوندهای یکتا، تغیر مسیر خودکار برای برخی از صفحات، پاکسازی پیوند یکتا از کلمات هرز از جمله امکانات این بخش از تنظیمات Yoast SEO است.

در این قسمت از مجموعه آموزشی Yoast SEO روی این صفحه از تنظیمات متمرکز کردیم. که یک مدیر حرفه‌ای سایت، حتماً باید بتواند با این بخش به خوبی کار کند و بهترین نوع تنظیمات را بسته به نوع سایت خود اعمال کند. حتماً به طرز کار هر گزینه دقت کافی را داشته باشید و سپس تنظیمات را انجام دهید. برخی از تنظیمات Yoast SEO مثل همین مورد خیلی حساس هستند و باید حتماً با دانش کافی انجام شوند.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱۴ ویرایشگر فایل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.