آموزش Yoast SEO قسمت ۱۲ RSS

در وردپرس هر سایتی که راه‌اندازی می‌شود، امکانی با عنوان خوراک یا Feed هم دارد. این امکان اجازه می‌دهد که مخاطبان سایت با استفاده از نرم افزار، همیشه از آخرین نوشته‌های سایت آگاه شوند. درون خوراک سایت که در اصل یک سند xml است، اطلاعاتی از نوشته‌های سایت یافت می‌شود. به جهت اینکه امکان دارد دیگران به صورت خودکار از خوراک سایت ما استفاده کنند و محتویات سایت‌مان را روی سایت خودشان کپی کنند، افزونهٔ Yoast SEO امکان افزوده مقادیری به انتها یا ابتدای نوشته را می‌دهد.

این مهم‌ترین کاری است که بخش RSS در تنظیمات Yoast SEO می‌تواند برای ما انجام دهد. استفاده از متغیرهایی مثل عنوان و پیوند سایت یا پیوند نوشته هم وجود دارد. پس برای جلوگیری از به سرقت رفتن تولید کنندهٔ اثر، می‌بایستی این تنظیمات را طبق این ویدیوی آموزشی انجام دهید.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱ نصب و معرفی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.