آموزش Yoast SEO قسمت ۳ پیکربندی سریع

اگر شما هم به تازگی افزونهٔ Yoast SEO را نصب کرده باشید، طبیعتاً نیاز دارید تا تنظیمات اولیهٔ آن را انجام دهید. یکی از بهترین جاها برای انجام این تنظیمات، پیکربندی سریع است که با نام اصلی Setup Wizard شناخته می‌شود. در پیکربندی سریع، مراحل گام به گام طی خواهد شد و شما می‌بایستی تک تک گزینه‌ها را باب میل خود و مطابق با نوع سایت‌تان تکمیل کنید.

البته اگر راحت‌تر باشید تا با رفتن به صفحات و سربرگ‌های مختلف بخش تنظیمات افزونه Yoast SEO تنظیمات اولیه را انجام دهید، قادرید اصلا کاری با پیکربندی سریع نداشته باشید. چرا که تمامی گزینه‌های تنظیماتی که در پیکربندی سریع وجود دارد، در دیگر صفحات افزونه از طریق پیشخوان وردپرس هم در دسترس است. پیکربندی سریع فقط برای این ایجاد شده، تا کار پیکربندی اولیه را تسهیل نماید. هر چند که نیاز است تا بعد از آن دیگر گزینه‌های تنظیماتی افزونه هم حتماً بررسی شوند.

اگر آماده‌اید این قسمت از مجموعه آموزش افزونه سئوی وردپرس Yoast SEO را ببینید، همینک ویدیوی زیر را اجرا نمایید.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱۶ متاباکس ۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.