ویدیوهای فارسی و رایگان آموزش وردپرس

همینک دانلود و تماشا کنید

آموزش Yoast SEO قسمت ۷ متای دیگر صفحات

در قسمت قبلی فهمیدیم که متای صفحات یعنی چه و چه تاثیری روی سئوی سایت ما دارد. تنظیمات درست مقادیر متای هر کدام از صفحات، که در افزونهٔ Yoast SEO به خوبی قابل تنظیم است، در نهایت سبب بهبود رتبهٔ سایت در موتورهای جستجو، به خصوص گوگل می‌شود. خیلی از این متاها را مستقیم بازدید کنندهٔ سایت در صفحات نتایج موتور جستجو می‌بیند. پس در انتخاب برای کلیک کردن یا نکردن روی پیوندهای صفحات سایت شما خیلی تاثیرگذار است.

ما در گروه صفحات تنظیمات «عنوان‌ها و متاها»ی افزونه، می‌توانید یک قالب برای مقادیر هر کدام از آنها انتخاب کنید. البته در حین انتشار یا ویرایش یک نوشته هم، می‌توانیم به طور اختصاصی یک متای مناسب همان نوشته هم تخصیص دهیم. این یعنی کنترل کامل روی عنوان و متای هر کدام از صفحات در سایت وردپرس. با این قسمت از ویدیوهای آموزش Yoast SEO هم همراه ما باشید. حتماً نکات مهمی دستگیر شما خواهد شد.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش Yoast SEO قسمت ۱۵ ویرایشگر گروهی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.

هنوز دنبال هاست خوب می‌گردید؟!

🥇 هاست حرفه‌ای همراه با؛ بسته های رایگان ویدیوهای آموزش وردپرس و طراحی سایت !
کد تخفیف 10 درصد : off10wt

خرید هاست و دامین ارزان