افزونه دانلود به ازای دریافت ایمیل

خیلی وقت ها ما به دنبال تبدیل بازدید کننده به مشتری هستیم که به آن نرخ تبدیل گفته می‌شود و برای افزایش این نرخ تبدیل، باید از ترفندهای مختلفی استفاده کنیم. یکی از این ترفندها دریافت ایمیل مخاطبان سایت و ارسال نامه های هدفمند به آنهاست، به طوری که آنها را ترغیب کند تا خریدی از شما داشته باشند. دریافت ایمیل مخاطبان سایت هم کار ساده ای نیست. چرا که خیلی از آنها اصلاً به برنامه های جانبی سایت توجهی نمی کنند. آنها به سایت ما می آیند تا محتوای مد نظرشان را برداشته و فوراً سایت را ترک کنند! یکی از بهترین روش ها برای اینکه آنها را ترغیب کنیم که ایمیل شان را بدون درد و خونریزی به ما بدهند، این است که به ازای دادن یک هدیۀ با ارزش ایمیل شان را هم بگیریم. برای این منظور ما باید از افزونه دانلود به ازای دریافت ایمیل استفاده نماییم که از بهترین این افزونه ها Email Before Download است.

افزونه دانلود به ازای دریافت ایمیل

افزونه دانلود به ازای دریافت ایمیل

کاری که این افزونه برای ما انجام می دهد این است که قبل از دادن لینک دانلود محصول، اول ایمیل کاربر را دریافت می کند. یا حتی می توانید با تنظیمات تان کاری کنید که دیگر مشخصات کاربر از قبیل شماره موبایل و نام و … را هم دریافت کند. تمامی این جزئیات به دست شماست. پس از دریافت ایمیل یا شماره موبایل کاربر، افزونه Email Before Download لینک دانلود را یا مستقیم به او نشان می دهد. یا به ایمیلش ارسال می کند. این گزینه هم بسته به تنظیماتی است که انجام دادید.

یک آموزش جذاب دیگه!  مشکل ارسال ایمیل وردپرس

البته ذکر این نکته بسیار مهم است که این افزونه به تنهایی کار نمی کند و به افزونه های زیر هم نیازمند است:

با کلیک روی پیوند هر کدام از افزونه های بالا، به صفحۀ آموزش شان منتقل می شوید. افزونه Download Monitor که برای مدیریت فایل های دانلودی استفاده می شود. کاری که باید ابتدا انجام دهید این است که افزونه را نصب کنید و یک مورد فایل دانلود به سایت خود اضافه نمایید. افزونه Contact Form 7 هم برای ساخت فرم تماس استفاده می شود. شما باید یک فرم تماس هم با استفاده از این افزونه بسازید.

حالا افزونه Email Before Download یک کد کوتاه به شما می دهد که در آن کد کوتاه باید شناسۀ فرم تماس و شناسۀ فایل دانلودی که از قبل به سایت خود (با استفاده از افزونه های مذکور) اضافه کردید را بدهید. کد کوتاه را در هر کجای سایت که از این قابلیت پشتیبانی می کند قرار می دهید و فرم ظاهر می شود. حالا کاربر سایت ابتدا فرم را پر می کند و با کلیک روی دکمه ارسال لینک دانلود به وی داده خواهد شد.

افزونه دانلود به ازای دریافت ایمیل با عنوان Email Before Download یک صفحه تنظیمات هم دارد که ما در آموزش تنظیمات Email Before Download به صورت جزء به جزء تک تک موارد تنظیمی آن را خدمت شما توضیح دادیم. در این مقاله لینک هایی به دیگر مقالات سایت وجود دارد که برای تکمیل این بحث، از شما دعوت می کنیم آنها را هم مطالعه بفرمایید.

یک آموزش جذاب دیگه!  ارسال ایمیل در وردپرس برای وقایع مختلف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.