درون ریزی فایل wie

یک فایل wie یک سند از مجموعهٔ ابزارک‌های وردپرس به همراه تمامی تنظیمات آنها است. اگر خواسته باشید تمامی ابزارک‌های یکی از وردپرس‌های خود را به یک سایت وردپرسی دیگر منتقل کنید، باید یک خروجی از نوع wie بگیرید و به وردپرس مقصد منتقل کنید و عملیات درون ریزی را روی آن انجام دهید. اما اگر بخش‌های مختلف پیشخوان وردپرس را بررسی کرده باشید، جایی را نخواهید یافت که بتوان از آنها یک فایل wie را درون ریزی نمود. به این دلیل که سند wie به واسطهٔ یک افزونه ایجاد می‌شود و از قابلیت‌های اصلی هستهٔ وردپرس نیست. پس باید ابتدا افزونهٔ Widget Importer & Exporter را نصب کنید و از آن برای عملیات خروجی گرفتن و درون ریزی فایل wie استفاده کنید.

درون ریزی فایل wie

ما در مقالهٔ آموزشی افزونه های درون ریزی ابزارک ها فهرستی از افزونه‌هایی که از آنها فقط برای درون ریزی و خروجی گرفتن از ابزارک‌ها استفاده می‌شوند را فهرست کردیم. یکی از این افزونه‌ها Widget Importer & Exporter است که در مقالهٔ آموزشی درون ریزی ابزارک ها به طریقهٔ استفاده از آن پرداختیم. اگر این آموزش را کامل مطالعه نمایید، متوجه استفاده از این افزونه برای درون ریزی فایل wie خواهید شد.

ولی به طور خلاصه پس از نصب افزونه، باید به صفحهٔ اختصاصی افزونه از طریق پیشخوان وردپرس خود رفته، سپس مسیر فایل wie روی رایانهٔ شخصی خود را از طریق کلیک روی Choose File یا Browse به افزونه می‌دهید و روی درون ریزی ابزارک‌ها کلیک می‌کنید. چند ثانیه صبر می‌کنید و درون ریزی به اتمام می‌رسد.

یک آموزش جذاب دیگه!  برون بری و درون ریزی ابزارک های وردپرس با افزونه

نکتهٔ آخر اینکه اگر ابزارکی مختص یک افزونه یا قالب خاصی باشد، برای درست کار کردن آن ابزارک، باید افزونه یا قالب اختصاصی آن هم روی وردپرس شما نصب شده باشد تا بتوانید آن را روی جایگاه ابزارک سایت خود فعال داشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.