درون ریزی ابزارک‌های دمو

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از سیستم‌های قدرتمند و محبوب در ساخت وب‌ سایت‌های امروزی است که مورد توجه بسیاری از مدیران تجاری قرار دارد. وجود افزونه‌های متنوع در این سیستم مدیریت محتوا باعث می‌شود تا مدیران کسب و کاری تجاری بتوانند از قابلیت‌های مختلف آن استفاده کنند. گاهی بنا به دلایل مختلف نظیر انتقال سایت می‌خواهید ابزارک‌های یک سایت وردپرسی را به سایت دیگری منتقل کنید. در این صورت با استفاده از افزونه Widget Importer Exporter قادر خواهید بود تا این کار را به راحتی انجام دهید. در این مقاله قصد داریم تا آموزش درون ریزی ابزارک‌های دمو را به کمک این افزونه کاربردی بیان کنیم.

درون ریزی ابزارک‌های دمو

ممکن است قالبی را خریداری کرده باشید که دمو دارد. یعنی محتویاتی را به صورت خودکار به سایت شما اضافه می‌کند. در مواقعی که دمو دارای ابزارک است، باید بتوانید ابزارک‌ها را هم درون ریزی کنید. برای این کار باید از افزونه ای مثل Widget Importer Exporter استفاده کنید که توضیحات بیشتری را راجع به این کار در ادامه عنوان خواهیم کرد.

نحوه کار با افزونه Widget Importer Exporter

افزونه فوق یکی از ابزارهای کاربردی وردپرس است که کاربران می‌توانند با استفاده از این ابزار، درون ریزی ابزارک‌های دمو را به ساده‌ترین شکل انجام دهند. نحوه کار کردن با افزونه بسیار ساده است و قابلیت وارد کردن اطلاعات ورودی و خروجی را دارد. برای تنظیم صحیح افزونه فوق، ابتدا آن را از مخزن وردپرس نصب و بر روی سایت خود فعال کنید. پس از نصب صحیح افزونه فوق یک بخش جدید با نام درون ریز و برون بر ابزارک در وردپرس شما اضافه خواهد شد.

یک آموزش جذاب دیگه!  انتقال وبلاگ به وردپرس

پس از وارد شدن به افزونه یک فایل با فرمت wie در سیستم شما دانلود خواهد شد تا بتوانید از این فایل برای سایت‌های دیگر خود استفاده کنید. برای تنظیم ابزارک خود در سایت دیگر باید افزونه Widget Importer Exporter را در سایت جدید نصب و فعال سازی کنید. در این بخش به صفحه درون ریز و برون بر ابزارک رفته و در صفحه باز شده گزینه Choose File را انتخاب کنید.

در این مرحله باید فایل دانلود شده با پسوند wie را انتخاب کنید. پس از انتخاب فایل، تنظیمات مورد نیاز شما بر روی وب سایت جدید فعال می‌شود. در صورتی که نتایج اعمال شده با انتظار شما مطابق نبود بهتر است مجدد افزونه را فعال و دوباره اقدام به درون ریزی کنید تا تنظیمات مورد نظرتان اعمال شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.