آموزش نصب افزونه اسلایدر وردپرس

امروزه یکی از احتیاج های هر سایت اینترنتی، قابلیتی از نمایش محتوا به صورت خاص است که با نام اسلایدر شناخته می شود. اسلایدرها که یک نام معادل با عنوان لغزنده هم دارند، به لایه های روی هم از محتوای تصویری و یا ترکیبی گفته می شود که یکی پس از دیگری نمایش داده میشوند. حالت انتقالی آنها هم به همراه گرافیک جذابی است که باعث میشود تا کاربری تعامل بیشتر و سازنده تری با سایت داشته باشد. در سایت های وردپرسی هم امکان استفاده از اسلایدرها ساده تر از هر CMS دیگری موجود است. در راحت ترین حالت کافی است یک افزونه اسلایدر وردپرس نصب کنیم و آن را روی سایت خود به همراه تنظیماتش، فعال نماییم. پس با آموزش نصب افزونه اسلایدر وردپرس همراه ما باشید.

آموزش نصب افزونه اسلایدر وردپرس

آموزش نصب افزونه اسلایدر وردپرس

همانطور که باید بدانید، برای هر کاری در وردپرس تعداد زیادی افزونه وجود دارد. برای اضافه کردن اسلایدر به وردپرس هم چندین افزونۀ خوب وجود دارد. اگر تا قبل از خواندن این مقاله در اینترنت جستجو کرده باشید، با تنوع زیادی از این دست افزونه حتماً روبرو شدید. ما هم سعی می کنیم معرفی و آموزش تمامی آنها را خدمت شما تقدیم کنیم.

اما همیشه در بین چندین مورد مشابه، بهترین یا بهترین هایی وجود دارند که می توان در گام اول به سراغ آنها رفت. در بین افزونه های اسلایدر ساز وردپرس افزونه ای با عنوان MotoPress Slider هست که در راحتی استفاده و کار حرفه ای حرفه ای زیادی برای گفتن دارد. هر چند که ممکن است شما نام دیگر افزونه ها را به عنوان بهترین شنیده باشید. اما طبق بررسی های ما، این یکی هم کم از دیگر افزونه های اسلایدر ساز وردپرس ندارد.

یک آموزش جذاب دیگه!  اسلایدر وردپرس چیست ؟

اما برای نصب افزونه MotoPress Slider به عنوان افزونه اسلایدر وردپرس ، کافی است به پیشخوان وردپرس خود مراجعه کرده و به صفحه افزونه ها > افزودن مراجعه کنید. در جعبۀ جستجو نام این افزونه را وارد کرده و صبر کنید تا در بین نتایج جستجو این افزونه پدیدار شود.

نصب افزونه MotoPress Slider

نصب افزونه MotoPress Slider

حالا روی دکمه “هم اکنون نصب کن” این افزونه کلیک می کنیم و سپس روی دکمه “فعال” آن کلیک می کنیم تا این افزونه روی سایت ما فعال گردد. پس از فعال شدن یک گروه صفحات به صفحات پیشخوان سایت ما افزوده می شود که محلی برای تنظیمات و مدیریت اسلایدرهای سایت ماست.

از الان به بعد باید یاد داشته باشیم که چطور با افزونه MotoPress Slider کار کنیم. که ما یک آموزش تصویری و جامعی را برای شما عزیزان و همراهان سایت از قبل آماده کردیم. با مراجعه به مقالۀ آموزش افزونه اسلایدر وردپرس Responsive Slider by MotoPress می توانید از این آموزش استفاده کنید. به طور خلاصه شما می توانید به صورت گرافیکی و بدون استفاده از کدهای پیچیده، اسلایدر خود را که شامل اسلایدهای مختلفی است را ساخته و با یک تکه کد ساده ان را در هر کجایی از قالب که خواسته باشید نمایش دهید.

یک آموزش جذاب دیگه!  چرا افزونه وردپرس را پیدا نمی کنم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.