ویدیوهای فارسی و رایگان آموزش وردپرس

همینک دانلود و تماشا کنید

رفع خطای ionCube PHP Loader هنگام نصب افزونه یا پوسته وردپرس

با وجود اینکه وردپرس باز متن است، به این معنا که کدهای آن برای هر برنامه نویسی قابل دسترس است، اما ممکن است افزونه یا پوسته‌ای را نصب کنید که فایل‌های آن به صورت رمزگذاری شده باشد. یکی از روش‌های مخفی کردن کدهای PHP استفاده از امکان ionCube است. زمانی که یک فایل PHP با ionCube کدگذاری می‌شود، روی سروری که قرار است آن سند را اجرا کند، باید ionCube PHP Loader وجود داشته باشد. در غیر این صورت چیزی شبیه به خطای زیر را دریافت خواهید کرد.

رفع خطای ionCube PHP Loader هنگام نصب افزونه یا پوسته وردپرس
رفع خطای ionCube PHP Loader هنگام نصب افزونه یا پوسته وردپرس
Plugin could not be activated because it triggered a fatal error.
Site error: the ionCube PHP Loader needs to be installed. This is a widely used PHP extension for running ionCube protected PHP code, website security and malware blocking. Please visit get-loader.ioncube.com for install assistance.

پس به سادگی متوجه شدیم، زمانی که یک افزونه یا قالب پولی خریداری می‌کنیم، ممکن است که فروشنده آن را به صورت کدگذاری شده درآورده باشد که در این صورت حتماً باید ionCube Loader روی فضای میزبانی ما نصب شده باشد. با مشاهدهٔ این خطا، از روش‌های مختلفی می‌توانید ionCube Loader را روی هاست خود فعال کنید.

روش انجام این کار، کاملاً به فناوری‌های استفاده شده روی هاست شما بستگی دارد. مثلاً اگر هاست شما کلود لینوکس است، باید به قسمت PHP Selector بروید. یا از کنترل پنل سی پنل با سیستم عامل لینوکس استفاده می‌کنید، باید از مدیر سرور بخواهید که از بخش Easy Apache مبادرت به نصب ionCube Loader برای نسخهٔ PHP مورد نظر شما کند.

یک آموزش جذاب دیگه!  سرویس MySQL که مورد نیاز وردپرس است بر روی سرویس‌دهندهٔ شما نصب نیست

قابل ذکر است که ionCube Loader رایگان است و روی هر وب‌سروری که خواسته باشید می‌توانید آن را نصب کنید. گاهی اوقات ممکن است نیاز باشد به صورت دستی و از روش کامپایل کردن این کار را انجام دهید. یا گاهی اوقات هم مثل مواقعی که از کنترل پنل استفاده می کنید‌، خیلی راحت با چند کلیک ساده نصب آن را به کنترل پنل بسپارید تا این کار را برای شما انجام دهد. مهم این است که بتوانید با کنترل پنل‌ها (البته اگر مدیر کل سرور هستید)، بدون مشکل کار کنید. آموزش‌های انجام این کار در سایت وبنولوژی وجود دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.

هنوز دنبال هاست خوب می‌گردید؟!

🥇 هاست حرفه‌ای همراه با؛ بسته های رایگان ویدیوهای آموزش وردپرس و طراحی سایت !
کد تخفیف 10 درصد : off10wt

خرید هاست و دامین ارزان