آموزش نصب افزونه ویژوال کامپوزر

ویژوال کامپوزر نام یکی از معروف ترین افزونه های صفحه ساز وردپرس می باشد که از عملکردهای خیلی زیادی برخوردار است. یعنی شما صفحه ای که می سازید به صورت بصری، هر نوع عنصری که خواسته باشید را می توانید به صفحه خود اضافه کنید. و تمامی این کارها هم بدون نیاز به دانش کدنویسی است. اصولاً این ویژگی خاص افزونه‌های برگه ساز مثل همین ویژال کامپوزر است. در ادامه خدمت شما نحوهٔ نصب افزونه ویژوال کامپوزر را روی وردپرس عرض خواهم کرد.

آموزش نصب افزونه ویژوال کامپوزر

افزونه ویژوال کامپوزر به قدری قدرتمند است که خود سایت اصلی این افزونه به نشانی visualcomposer.com آن را یک افزونهٔ سایت ساز کامل معرفی کرده است! افزونه‌ای که تنها با گرفتن و کشیدن و بدون نیاز به کدنویسی، امکان ساخت تک تک صفحات سایت را آن هم به صورت شکیل فراهم کرده است.

ویژوال کامپوزر برای دریافت در سایت اصلی وردپرس موجود نیست. برای دریافت آن، حالا چه نسخهٔ رایگان و چه نسخهٔ پولی، باید به سایت اصلی آن که نشانی آن در بالا ذکر شده مراجعه کرد.

افزونه ویژوال کامپوزر دارای یک نسخهٔ رایگان و یک نسخهٔ پولی است. نسخه رایگان آن را هر زمان قادرید دریافت کنید. برای این منظور به این صفحه مراجعه کنید و در جعبه‌ای که از شما درخواست نشانی ایمیل را دارد، نشانی ایمیل خود را وارد کنید و روی Free Download کلیک کنید. دانلود فوراً شروع خواهد شد.

یک آموزش جذاب دیگه!  صفحه بندی پست ها در وردپرس

بعد از آن، فایل zip افزونه را به روش نصب دستی افزونه روی وردپرس، نصب کنید و فوراً قادرید از امکانات آن استفاده نمایید.

هر زمان هم که خواستید می‌توانید نسخهٔ حرفه‌ای ویژوال کامپوزر را خریداری کنید. یا از سایت‌های دانلود ایرانی، نسخهٔ حرفه‌ای آن را دانلود کنید. ولی در این حالت حتماً باید دقت کنید که خیلی از افزونه‌ها و پوسته‌های قفل شکسته که رایگان در سایت‌های دانلودی و متفرقه عرضه می‌شوند، حاوی کدهای مخربی هستند که سبب هک شدن و از بین رفتن اطلاعات سایت شما می‌شوند. پس به این مهم حتماً دقت داشته باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.