خرید هاست امن کلود لینوکس

امنیت خیلی مهم است! تا حدی که زمان انجام هر کاری باید به این مساله توجه کافی داشت. در فضای مجازی هم امنیت مهم است و باید در اولویت باشد. در ابتدای راه اندازی سایت، یکی از دغدغه‌های هر وبمستری باید امنیت سایتش باشد و این امنیت از طریق روش‌های مختلفی حاصل می‌گردد. از همان ابتدا یک سری مسائل هست که باید در نظر گرفته شود، تا زمانی که سایت پابرجاست! انتخاب یک هاست امن و با کیفیت خوب، از مسائلی است که همیشه باید مهم جلوه داده شود و از انتخاب‌های حساسی است که در آیندهٔ کسب و کار و سایت نقش بسیار پر رنگی دارد. خیلی از عزیزان امنیت سایت را در گرو خرید هاست امن کلود لینوکس می‌دانند.

خرید هاست امن کلود لینوکس

خرید هاست امن کلود لینوکس

هاست کلود لینوکس چیست؟

هاست‌ها میزبان‌هایی هستند که اطلاعات سایت روی آن قرار می‌گیرد. هاست در اصل مقدار فضایی است که روی یک رایانهٔ بزرگ‌تر به نام سرور قرار گرفته است. این رایانه برای خود سیستم عامل دارد، که در مواقعی می‌تواند این سیستم عامل کلود لینوکس باشد. کلود لینوکس یک توزیع از لینوکس است که دارای امکانات امنیتی بیشتری نسبت به دیگر توزیع‌های لینوکس می‌باشد.

زمانی که یک هاست روی یک چنین سروری میزبانی می‌شود، دارای امکانات امنیتی‌ای است که کلود لینوکس ارائه می‌کند. از جملهٔ این امکانات، جداسازی کامل سیستم فایل یک کاربر، از کاربران دیگر است که به هیچ وجه دیگر امکان دستیابی به اطلاعات دیگر کاربران وجود نخواهد داشت.

یک آموزش جذاب دیگه!  هاست SSD ارزان

خرید هاست امن کلود لینوکس

سرویس‌دهنده‌های زیادی هستند که هاست کلود لینوکس ارائه می‌کنند. اما باز هم نمی‌توان به همهٔ آنها اطمینان کرد. چون صرف اینکه یک هاست کلود لینوکس باشد، امنیت را به همراه نخواهد آورد. بلکه باید تنظیمات امنیتی و پیکربندی‌های کافی روی سرور انجام شده باشد.

وبنولوگ اقدام به ارائه هاست کلود لینوکس می‌کند که در کنار خدماتی همچون امنیت، امکانات اضافه ای را هم به شما دوستان ارائه می‌کند. از جمله بسته ویدیوهای آموزشی رایگان و باکیفیت و به زبان فارسی که با هر خرید هاست کلود لینوکس، قادرید آنها را هم سفارش دهید.

یا دسترسی به قالب های حرفه ای وردپرس از بخش دانلودها، بعد از ثبت سفارش و خرید محصول، که تنها برای مشتریان وبنولوگ مهیا است، می‌توانید آنها را دریافت کنید. قیمت‌های فوق العاده در کنار کیفیت عالی، از دیگر مواردی است که شما را در انتخاب هاست کلود لینوکس وبنولوگ مجاب می‌کند.

برای خرید و ثبت سفارش هاست کلود لینوکس هم به این صفحه مراجعه کرده و طرح دلخواه و مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.