خرید هاست با SSL رایگان

گواهی SSL قابلیتی است که روی سایت‌های اینترنتی نصب می‌شود و باعث امن کردن ارتباطات بین سایت و رایانهٔ بازدید کنندگان می‌گردد. سایت‌هایی که با گواهی SSL فعال باز می‌شوند، در ابتدای نشانی آنها عبارت https دیده می‌شود. همچنین در هنگام باز کردن صفحه هم هیچ گونه خطایی نمی‌دهند. برای نصب گواهی SSL روی سایت باید هزینه‌ای را بپردازیم. اما برخی از هاستینگ‌ها هستند که به صورت رایگان گواهی SSL رایگان و البته معتبر ارائه می‌دهند که سایت شما را با https و بدون هیچ گونه خطایی، به همراه قفل سبز رنگ در کنار نوار نشانی نمایش می‌دهند.

خرید هاست با SSL رایگان

اما به طور کلی چطور اقدام به خرید هاست با SSL رایگان کنیم؟ قبل از خرید باید حتماً پرس‌وجو کنید و اگر توضیحاتی ارائه شده، حتماً باید آن را بخوانید. اما اگر به دنبال یک پیشنهاد خوب می‌گردید، پیشنهاد ما خرید هاست با SSL رایگان از وبنولوگ است. این سایت با سابقهٔ زیاد در عرصهٔ هاستینگ، برای سایت‌های شما به صورت رایگان از همان ابتدا SSL رایگان نصب می‌کند.

اما فراموش نکنید که درست است که روی هاست شما و تمامی دامنه‌هایی که در آینده می‌خواهید روی آن میزبانی کنید، SSL رایگان وجود دارد. ولی حتماً باید تنظیمات SSL را هم روی سایت خود فعال کنید. در مرکز آموزش وبنولوگ در این قسمت طریقهٔ فعال کردن SSL روی بیشتر سایت‌ها، از جمله سایت‌های وردپرس آموزش داده شده است. این کارها را حتماً باید انجام دهید.

یک آموزش جذاب دیگه!  خرید هاست و دامین ارزان

به طور کلی با SSL های رایگان وبنولوگ که برای سایت‌های مشتریانش ارائه می‌کند، یکی از مهم‌ترین مولفه‌های سئو روی سایت به رایگان ایجاد می‌گردد که از نظر موتورهای جستجو شاخص مهمی تلقی می‌شود. برای خرید هاست با SSL رایگان به نشانی webnolog.net مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.