ویدیوی آموزش تغییر رمز عبور وردپرس از طریق دیتابیس

هر زمان هر مشکلی که با وردپرس پیدا کردید، راه حل آن هم موجود است. برخی اوقات ممکن است رمز عبور وردپرس را فراموش کردید یا از دست دادید، و از راه‌های عادی و مرسوم هم قادر به بازیابی رمز عبور نیستید. در این صورت یکی از بهترین روش‌ها برای تغییر رمز عبور، ورود مستقیم به پایگاه دادهٔ وردپرس و سپس ایجاد تغییر به صورت دستی درون رکورد مورد نظر در جدول مربوط به اطلاعات کاربران وردپرس است.

به همین دلیل ویدیویی را برای شما دوستان وردپرسی آماده کردیم که می‌توانید با مشاهدهٔ آن به راحتی این کار را انجام دهید. ابتدا می‌بایستی وارد کنترل پنل فضای میزبانی خود شوید. سپس وارد phpMyAdmin شده و کارهایی که گفته شده را انجام دهید.

با اینکه این آموزش روی کنترل پنل سی پنل ضبط شده است. اما تقریباً همین مراحل را روی دیگر کنترل پنل‌ها مثل دایرکت ادمین و پلسک هم می‌توانید انجام دهید و فقط شما باید بتوانید وارد بخش phpMyAdmin شوید.

آموزش متنی این فیلم هم در مقالهٔ تغییر رمز عبور وردپرس از طریق دیتابیس آمده است. می‌توانید به این صفحه هم مراجعه کنید.

یک آموزش جذاب دیگه!  تغییر قالب وردپرس از دیتابیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.