تغییر صفحه ورود وردپرس با WPS Hide Login

صفحه ورود به پیشخوان، به مثابه دری است که می توان از آن وارد بخش حفاظت شده شد. وقتی این درب پنهان باشد و افراد غریبه نتوانند آن را پیدا کنند، نصف کار برای کسانی که دنبال نفوذ هستند دشوار خواهد شد. اما اگر آشکار باشد، حتماً بخشی از کار هکرها و دزدان اینترنتی راحت شده که ما را ملزم می کند تا با استفاده از ترفندهایی این صفحه که همان صفحه ورود وردپرس است را پنهان کنیم. تا زمانی هم که افزونه ای مثل WPS Hide Login وجود دارد، این کار بسیار راحت خواهد بود.

تغییر صفحه ورود وردپرس با WPS Hide Login

تغییر صفحه ورود وردپرس با WPS Hide Login

یکی از دلایل مهمی که باعث می شود تا ما از WPS Hide Login برای تغییر صفحه ورود وردپرس استفاده کنیم، راحت بودن و سادگی در استفاده از آن است. به طوری که بعد از فعال کردن آن تنها یک گزینه در صفحه تنظیمات > عمومی ظاهر شده که با تنظیم آنها نشانی صفحه ورود تغییر خواهد کرد.

تصویر زیر نمایی از بخش تنظیمات افزونه WPS Hide Login در موقعیتی است که خدمت شما عرض شد. گزینه اول یعنی Login url همان نشانی صفحه ورود به پیشخوان وردپرس است که از این قسمت شما قادرید تعیین کنید که قسمت آخر این نشانی چه باشد. هر عبارت یا عددی که می خواهید را می توانید در این جعبه وارد کنید.

تنظیمات WPS Hide Login

تنظیمات WPS Hide Login

اما گزینه دوم Redirection url است که وقتی کاربری قصد ورود به صفحه قبلی یا صفحه ورودی که وجود ندارد می کند، به این صفحه که همان خطای ۴۰۴ هم ارجاع داده خواهد شد. می توانید نشانی این صفحه ۴۰۴ را هم تغییر دهید.

یک آموزش جذاب دیگه!  اصلاح URL وردپرس از طریق سند functions.php

دقت داشته باشید که عبارتی که در گزینه Login URL وجود دارد را حتماً به یاد داشته باشید یا در جایی یادداشت کنید که بعداً بدون آن قادر به ورود به پیشخوان نیستید. هر زمان هم که نشانی صفحه ورود را فراموش کردید، به یاد داشته باشید که باید افزونه را با پاک کردن پوشه افزونه، غیر فعال کنید تا صفحه پیش فرض ورود به پیشخوان مجدد فعال گردد.

پس با تغییر صفحه ورود وردپرس با WPS Hide Login برای مخفی کردن صفحه ورود یا پیشخوان سایت، یک گام اساسی برای بالا بردن امنیت سایت خود بر خواهید داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.