افزونه های مدیریت تبلیغات وردپرس برای کسب درآمد بیشتر

اگر از کسانی هستید که می خواهند همراه با مدیریت وبسایت خود از آن کسب درآمد کنند ، افزونه های مدیریت تبلیغات در وردپرس بهترین گزینه برای شما هستند. با این افزونه ها ، می توانید تبلیغات انجام شده در وبسایت خود را مدیریت و کنترل کرده و کسب درآمد خود را بهبود ببخشید.

در ادامه ی این مقاله ، ما چند نمونه از بهترین افزونه های مدیریت تبلیغات در وردپرس را برای شما معرفی خواهیم کرد.

استفاده از یک افزونه ی مدیریت تبلیغات در وردپرس

از بهترین و آسانترین راه هایی که می توانید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید ، استفاده بهینه از تبلیغات نمایش داده شده در وبسایتتان است. اما برای بهره مندی از مزایای این تبلیغات ، باید بتوانید روی نمایش آنها مدیریت درست داشته باشید تا چیزی را از دست ندهید.

هر افزونه ی مدیریت تبلیغات در نوع خود منحصر بفرد است. اما ویژگی های مشترکی بین همه ی آنها وجود دارد که میتوانید از آن ها بهره ببرید. این ویژگی ها بصورت زیر خلاصه می شوند :

  • نمایش تبلیغات در مکان هایی از وبسایت شما که بازدید بیشتری دریافت می کنند.
  • فروش آسان و بهینه تبلیغات مستقیم و تبلیغات وابسته به شبکه
  • جلوگیری از هدرروی وقت با چرخاندن تبلیغات و برنامه ریزی برای آن ها بر اساس انتخاب های شما
  • کنترل بیشتر شما روی تبلیغات نمایش داده شده در وبسایتتان

۱) AdRotate

افزونه AdRotate

افزونه AdRotate

AdRotate از بهترین افزونه هایی است که می توانید ماه ها از آن برای مدیریت تبلیغات وبسایتتان استفاده کنید. از امکانات این افزونه ، قابلیت ایجاد یک برنامه ی زمانی مشخص برای نمابش تبلیغات است. با نسخه ی رایگان این افزونه ، شما می توانید تبلیغات دلخواه خود را ایجاد کرده و در جریان فعالیت های انجام شده مربوط به آن قرار بگیرید.

در پایین ، چند ویژگی نسخه ی ارتقا یافته این افزونه معرفی شده است :

  • مکان یابی جغرافیایی : شما می توانید تبلیغات های وبسایت خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربرانتان نمایش دهید.
  • تبلیغات در تلفن همراه : این افزونه امکان نمایش تبلیغات اختصاصی برای هر دستگاه مورد استفاده توسط کاربر شما را فراهم می کند.
  • گروه تبلیغاتی : با این افزونه ، شما این اختیار را دارید که به حامیان مالی تان امکان ایجاد تبلیغات خودشان را بدهید . تنها کاری که شما باید بکنید ، تائید نمایش این تبلیغات ها روی وبسایتتان است.
  • پشتیبانی ارتقا یافته : AdRotate از طریق ایمیل های پشتیبانی ، پیشنهادات خود را در این زمینه به شما عرضه می کند.
یک آموزش جذاب دیگه!  فیلم آموزش حرفه ای افزونه Advanced Ads

۲) Insert Post Ads

افزونه Insert Post Ads

افزونه Insert Post Ads

Insert Post Ads افزونه ای است با قابلیت چینش تبلیغات در پست های شما. با قرار دادن تبلیغات در مکان هایی با بیشترین بازدید در سایت وردپرستان ، شما می توانید نرخ کلیک خوری خود را افزایش داده و درآمد بیشتری داشته باشید.

با افزونه ی Insert Post Ads ، شما قادرید تبلیغات خود را پیش از متن پست ، در آخر پست و یا بعد از بعضی از بندهای مشخص شده قرار بدهید. پس از فعال شدن این افزونه ، تبلیغات شما بر اساس موقعیت های دلخواهتان ، به صورت خودکار در پست های سایت نمایش داده می شوند. شما قادر هستید که در هر زمان ، نمایش تبلیغات در پست های مورد نظرتان را متوقف کنید.

۳) Ad Inserter

افزونه Ad Inserter

افزونه Ad Inserter

Ad Inserter یک افزونه ی شناخته شده در زمینه ی مدیریت تبلیغات است. از قابلیت های این افزونه میتوان به چینش آسان تبلیغات شبکه در مکان های پربازدید سایت وردپرس شما اشاره کرد. این افزونه قادر است تبلیغات را نه تنها در متن پست ها ، بلکه در بالای سرصفحه سایت ، در زیرصفحه ، بین پست ها و … نیز نمایش بدهد.

این افزونه همچنین میتواند از تبلیغات های گوگل ادسنس (Google AdSense) در وبسایت شما استفاده کند. اما محل قرار گیری این تبلیغات نزدیک تصاویر یا سرصفحه ها نمی باشد .

با این افزونه ، شما می توانید از قابلیت پشتیبانی AMP (صفحاتی با سرعت بالا برای گوشی ها) در آن بهره ببرید و به راحتی تبلیغات خود را در صفحه های AMP به نمایش دربیاورید.

۴) Quick AdSense

افزونه Quick AdSense

افزونه Quick AdSense

Quick AdSense یکی دیگر از افزونه های وارد کردن تبلیغات از Google AdSense است که به شما اجازه می دهد تبلیغات خود را به صورت تصادفی بین پست هایتان قرار دهید. همچنین با این افزونه به آسانی می توانید با نشان کردن صفحه های مورد نظرتان به صورت دستی ، نمایش تبلیغات در آن صفحه ها را متوقف کنید.

با استفاده از افزونه ی Quick AdSense ، این امکان برایتان فراهم می شود که تبلیغات خود را به صورت تعیین شده یا تصادفی بین پست هایتان بچینید. این افزونه حداقل انتخاب های جایگذاری تبلیغات را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین به راحتی می توانید تبلیغات خود را مدیریت کرده و سود خود را بالاتر ببرید.

۵) Advanced Ads

افزونه Advanced Ads

افزونه Advanced Ads

Advanced Ads یکی دیگر از افزونه هاییست دارای قابلیت ایجاد و نمایش تعداد نامحدودی تبلیغات روی وبسایت وردپرس شما هستند. این افزونه می تواند بر اساس اندازه های دلخواه تبلیغات آن ها را چرخانده و در حجم محدودی از فضا ، چند تبلیغات را به نوبت نمایش بدهد. این افزونه با استاندارد های وردپرس طراحی شده به همین خاطر مدیریت تبلیغات در این افزونه چندان با مدیریت پست ها در داشبورد وردپرس متفاوت نیست.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه حرفه ای مدیریت تبلیغات وردپرس

با نصب افزونه Tracking ، می توانید فعالیت هایی از قبیل بررسی فعالیت های یک تبلیغات و تعداد کلیک های آن ، مقایسه آمار بازدید در بازه های زمانی مختلف و … را داشته باشید. همچنین می توانید تبلیغات خود را بر اساس عوامل مختلفی مانند نوع مرورگر کاربران ، دستگاه مورد استفاده آنها ، کوکی ها و … نمایش دهید.

۶) Another WordPress Classifieds Plugin

افزونه Another WordPress Classifieds Plugin

افزونه Another WordPress Classifieds Plugin

اگر دنبال اجرا کردن یک صفحه از طبقه بندی های آنلاین با ویژگی های مناسب در وبسایتتان هستید ، Another WordPress Classifieds Plugin (به اختصار AWPCP) بهترین انتخاب شماست. این افزونه امکان جستجوی رده بندی ها را بر اساس شهر ، استان ، کشور و … فراهم می کند.

هنگام منقضی شدن ، تمدید یا تائید تبلیغات سازندگان روی وبسایت شما ، AWPCP به طور خودکار ، ایمیلی را جهت اطلاع رسانی برایشان ارسال میکند. پشتیبانی از Google AdSense نیز از دیگر ویژگی های این افزونه لست.

۷) Advanced Advertising System

افزونه Advanced Advertising System

افزونه Advanced Advertising System

افزونه ی Advanced Advertising System ، افزونه مورد علاقه کسانی است که تصمیم گرفته اند تبلیغات مستقیم را بر مبنای روش های قیمت گذاری ( CPC (پرداخت به ازای کلیک) ، CPM (پرداخت به ازای هزار نمایش) ، CPP (پرداخت به ازای رسیدن به یک هدف مشخص) ) بفروشند. افزونه ی Advanced Advertising System در میان دیگر افزونه های وردپرس یک افزونه ی جدید و نو به حساب می آید. با این حال ، قابلیت های آن برای مدیریت تبلیغات فوق العاده است.

مراحل نمایش تبلیغات با این افزونه به شرح زیر می باشد :

قدم اول : منطقه ای را که برای نمایش تبلیغات در وبسایتتان در نظر دارید ، مشخص کنید.

قدم دوم : یک گروه تبلیغاتی ایجاد کرده و آن را به منطقه ی مورد نظر خود وصل کنید.

قدم سوم : از یک کد کوتاه برای نمایش تبلیغات خود روی وبسایتتان استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در پیدا کردن افزونه ی دلخواهتان کمک کرده باشد تا بتوانید مدیریت تبلیغات وبسایت خود را به نحو احسن انجام دهید.

منبع: IsItWP.com
عنوان اصلی :‌Best WordPress Ad Management Plugins To Boost Revenue
مترجم: هانیه الزهرا بوداغی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.