ویدیوهای فارسی و رایگان آموزش وردپرس

همینک دانلود و تماشا کنید

درج خودکار تبلیغات Amazon در محتوای سایت با Content Egg

افزونه وردپرسی که امروز قصد معرفی آن را خدمت شما داریم، Content Egg نام دارد. این افزونه کاری که انجام می دهد، درج ساده و حتی خودکار تبلیغات آمازون درون سایت است. با این کار اگر سایت شما از بازدید مناسبی برخوردار باشد و زبان آن هم انگلیسی باشد و موضوعاتی که راجع به آن می نویسید و هم مرتبط با گروهی از محصولات موجود در سایت آمازون باشد، بنابراین معطل کردن به معنی از دست دادن زمان برای کسب درآمد از سایت تان است. پس یکی از گزینه های پیش روی شما برای درج تبلیغات مرتبط و کسب درآمد از پورسانتی که دریافت می کنید، استفاده از افزونه Content Egg است. با هم بیشتر با این افزونه آشنا خواهیم شد.

درج خودکار تبلیغات Amazon در محتوای سایت با Content Egg

درج خودکار تبلیغات Amazon در محتوای سایت با Content Egg

فرض کنید شما یک سایتی دارید که دارای بازدید کننده غیر ایرانی است. تنها در یک صورت یک چنین حالتی رخ می دهد که شما یک سایت به زبانی به غیر از زبان فارسی داشته باشید. مثلاً یک سایت انگلیسی زبان. این دست سایت ها به دلیل مخاطبان زیادی که در بین کاربران مختلف اینترنت دارند، از بازدید بالاتری نسبت به سایت های فارسی زبان هم برخوردار هستند. البته به شرطی که خوب بنویسید و محتوای درخوری تولید کنید.

یک آموزش جذاب دیگه!  مدیریت حرفه ای تبلیغات با Advanced Ads

حالا برای کسب درآمد از یک چنین سایتی باید چه کار کرد؟ راه کار ساده درج تبلیغات و گرفتن پورسانت از فروش محصول است. این کار هر چند که ساده به نظر می رسد. اما همین پیدا کردن محصول و گذاشتن آن در بین محتوای سایت خودش ممکن است مدت زمانی زیادی را از ما بگیرد. چقدر خوب بود که افزونه ای برای وردپرس وجود داشت که با نصب آن، با کلمه کلیدی محصولی که مد نظر ماست را پیدا کند و ما هم با چند کلیک ساده آن را در قالب های دلخواه در نوشته خود قرار دهیم!

این کار بواسطۀ افزونه Content Egg شدنی است. این افزونه که از محصولات و سیستم همکاری در فروش آمازون در نسخه رایگانش استفاده می کند، در همان صفحه ویرایش نوشته به ما اجازه می دهد با وارد کردن یک عبارت، محصولات مرتبط با آن عبارت را پیدا کنیم و ان را در پست خود جاگذاری کنیم. یعنی کار از این راحت تر نمی شود!

در نسخه پیشرفته یا پولی این افزونه، از سیستم های همکاری در فروش Ebay, Zanox و Aliexpress هم پشتیبانی می شود. به هر کدام سیستم هایی که در این افزونه پشتیبانی می شود، ماژول گفته می شود. شما حتی از نمایش ویدیوهای یوتیوب هم می توانید در سایت خود کسب درآمد کنید. دسته از ویدیوها در یوتیوب به ازای نمایش به شما پول پرداخت می کنند. پس شما تنها قادرید از ماژول یوتیوب برای درج ویدیوهای تبلیغاتی در سایت خود بهره ببرید.

یک آموزش جذاب دیگه!  پنجره پاپ آپ چیست ؟

نکته جالب دیگر قالب های جالبی است که برای نمایش تبلیغاتی این افزونه دارد. شما محصول یا محصولاتی که قصد نمایش شان در پست تان را دارید انتخاب می کنید. سپس قالب آن را از بین قالب های پیش فرض انتخاب می کنید. حتی خودتان قادرید دست به کار شده و قالب مد نظر خودتان را برای نمایش تبلیغات بسازید. هر چند که در ساخت قالب وردپرس مهارت دارید، می توانید قالب نمایش تبلیغات را هم بسازید. تنها کد HTML و متغیرهای افزونه است که مورد نیاز شماست.

نکته جالب دیگر این افزونه امکان انتشار خودکار پست در سایت است که توسط نوع محتوای انتخاب شده توسط شما در صفحه تنظیمات صورت می پذیرد. به این حالت auto pilot گفته می شود. این بود از معرفی افزونه Content Egg که امیدوارم برای شما عزیزانی که یک سایت جدای از سایت های فارسی زبان دارید، مفید بوده باشد و بتوانید از بازاریابی و فروش محصولات فروشگاه های بزرگی مثل آمازون با دریافت پورسانت از سایت خود کسب درآمد کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.

هنوز دنبال هاست خوب می‌گردید؟!

🥇 هاست حرفه‌ای همراه با؛ بسته های رایگان ویدیوهای آموزش وردپرس و طراحی سایت !
کد تخفیف 10 درصد : off10wt

خرید هاست و دامین ارزان

هاست فوق العاده