خرید هاست برای وردپرس

اگر خواسته باشید برای سایت وردپرسی خود یک فضای میزبانی تهیه کنید، باید به یک سری ویژگی ها توجه کنید. در مقالات گذشته راجع به این ویژگی ها زیاد صحبت شد. اما اینجا می خواهیم به یک جمع بندیِ کلی برسیم و ببینم که در کل برای خرید هاست برای وردپرس باید به چه چیزهایی دقت کافی داشته باشیم.

خرید هاست برای وردپرس

هاست لینوکس برای وردپرس

در ابتدا شما باید شناخت کافی راجع به سیستم مدیریت محتوای وردپرس داشته باشید. حالا با آگاهی از انواع مختلف هاست به راحتی بهترین انتخاب را می توانید داشته باشید. این روال خرید هاست برای وردپرس است. خیلی از عزیزان مثلاً بین هاست لینوکس یا ویندوز مانده اند. البته برای این انتخاب زیاد هم حساس و نگران نباشید. شما با جستجوی یک هاست لینوکس می توانید کار را شروع کنید. بیشتر هاست های لینوکس امکانات لازم و کافی را برای راه اندازیِ وردپرس دارند.

اگر هنوز شرکت ارائه دهندۀ خدمات میزبانیِ خود را انتخاب نکردید، پیشنهاد ما به شما وبنولوگ است. این سایت در کنار خدمات دیگری که ارائه می کند، به شما هاست لینوکس با کیفیت مناسب را ارائه می کند که می توانید پس از ثبت سفارش و تحویل فضای میزبانی فوراً کار خود را شروع کنید. پس زمان را از دست ندهید.

یک آموزش جذاب دیگه!  هاست دانلود یعنی چی ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.