درگاه پرداخت زرین پال برای افزونه LearnPress وردپرس

درگاه پرداخت به نرم افزاری گفته می شود که روی سایت نصب شده و سپس به مشتریان یا کاربران سایت امکان پرداخت مبلغ در بستر سایت ما را می دهد. درگاه ها معمولاً از بانک ها یا شرکت های زیر مجموعۀ آنها دریافت می گردد که باید قرارداد بست. اما برخی دیگر از درگاه ها هستند که با عنوان درگاه واسط شناخته می شوند و نیازی به بستن قرارداد با بانک ندارند. به همین دلیل استفاده از آنها ساده تر است و افزونه های فروشگاهی از یک چنین درگاه هایی بیشتر پشتیبانی می کنند. یکی از این افزونه ها درگاه پرداخت زرین پال برای افزونه LearnPress وردپرس است که افزونه LearnPress در اصل وسیله ای برای فروش دوره های آموزشی روی سایت وردپرس می باشد. پادکست این مقاله را هم حتماً گوش دهید!

درگاه پرداخت زرین پال برای افزونه LearnPress وردپرس

درگاه پرداخت زرین پال برای افزونه LearnPress وردپرس

توضیحات کامل راجع به افزونه ساخت دوره های آموزشی LearnPress را به یک مقاله دیگر موکول می کنیم. اما در اینجا بد نیست که اندکی آشنایی راجع به این افزونه به شما داده شود. این افزونه در اصل برای فروش محتوای آموزشی استفاده می شود و اگر شما هم خواسته باشید یک دوره آموزشی آنلاین برگزار کنید، به راحتی با استفاده از این افزونه قادرید یک چنین کاری را بکنید.

یک آموزش جذاب دیگه!  فهرست درگاه های واسط بانکی

اما مشکل از اینجا شروع می شود که این افزونه یعنی LearnPress تنها درگاه پرداخت PayPal را به صورت پیش فرض پشتیبانی میکند. پس نمی توانیم از مشتریان سایت ریال یا تومان دریافت نماییم. به همین دلیل نیاز است از یک افزونه درگاه پرداخت که واحدهای پولی ایرانی را پشتیبانی بکنند استفاده کنیم.

افزونه درگاه پرداخت زرین پال برای LearnPress یکی از آنها است که نحوه استفاده از آن بسیار ساده است. تنها کافی است به این صفحه مراجعه نمایید سپس آن را دانلود کرده و روی سایت نصب و سپس فعالش کنید. حالا به صفحه تنظیمات کلی افزونه LearnPress آمده و به سربرگ درگاه های پرداخت خواهیم رفت. در آنجا از فهرست سمت چپ می توانیم درگاه زرین پال را ببینیم که باید مشخصات درگاه را در آنجا وارد نمایید.

قابل ذکر است که برای استفاده از این افزونه باید در سایت زرین پال، حساب کاربری داشته باشید و سایت خودتان را برای دریافت درگاه واسط بیافزایید. این بود از معرفی افزونه ای که امکان پرداخت مالی برای ایرانی ها را در افزونه مدیریت دوره های مجازی آنلاین LearnPress مهیا می کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.