ویدیوهای فارسی و رایگان آموزش وردپرس

همینک دانلود و تماشا کنید

درگاه پرداخت واسط ارزهای دیجیتال

درگاه پرداخت وسیله ای برای دریافت پول از مشتری روی سایت است که سایت ما در این میان تنها بستری است که مشتری را به درگاه بانک متصل می کند تا بتواند با وارد کردن مشخصات کارت بانکی، پول را به حساب بانکی واریز نماید. به این درگاه، درگاه مستقیم بانکی گفته میشود. در اینجا مدیر فروشگاه باید مستقیماً با بانک قرارداد امضا کند. اما خیلی از فروشنده ها امکان تنظیم قرار دادن با بانک را به صورت مستقیم ندارند. پس درگاه های واسط برای آنها انتخاب مناسبی است. درگاه واسط بین مدیر فروشگاه و بانک قرار گرفته و پول را از مشتری فروشگاه دار میگیرد و به حساب خودش واریز می کند. حالا سر موعدهای زمانی خاصی، پول را به حساب فروشگاه داده واریز می کند. این هم درگاه پرداخت واسط است. اما نوع دیگری که قصد توضیح آن را در این مقاله داریم، درگاه پرداخت واسط ارزهای دیجیتال است.

درگاه پرداخت واسط ارزهای دیجیتال

درگاه پرداخت واسط ارزهای دیجیتال

اگر با کارکرد درگاه واسط آشنایی داشته باشید، می دانید که این درگاه ها معمولاً شرکت های خصوصی هستند و نه بانک. درگاه های واسط پول را از مشتری شما می گیرند و به حساب بانکی خودشان واریز می کنند. بعداً با شما به عنوان صاحب فروشگاه تسویه حساب می کنند. این درگاه ها در کشور ما با وارد ریال کار می کنند.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه درگاه پرداخت زرین‌پال برای Paid Memberships Pro

اما درگاه های واسطی هم هستند که در حال فراگیر شدن هستند و به جای پول رایج کشورها، ارز دیجیتال یا همان پول دیجیتال از مشتریان دریافت می کنند. این درگاه ها با عنوان درگاه پرداخت واسط ارزهای دیجیتال شناخته می شوند.

به عنوان مثال بیت کوین را در نظر بگیرید. اگر به تا به حال به این موضوع فکر کردید که بتوانید از مشتریان خود در وردپرس به جای ریال، بیت کوین بگیرید، این کار با استفاده از درگاه های واسط ارزهای دیجیتال امکان پذیر است. این درگاه ها در حال حاضر زیاد نیستند. اما آینده خوبی دارند و در حال فراگیر شدن هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این درگاه ها پیشنها می کند به شما که مطلب زیر را حتماً مطالعه بفرمایید که راهنمای خوبی برای شما عزیزان است:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.

همین امروز سایت خود را بسازید!

🥇 هاست حرفه‌ای همراه با؛ بسته های رایگان ویدیوهای آموزش وردپرس و طراحی سایت !
کد تخفیف 10 درصد : 10s100

خرید هاست و دامین ارزان

هاست فوق العاده