ویدیوهای فارسی و رایگان آموزش وردپرس

همینک دانلود و تماشا کنید

جلسه ۷ : تنظیمات عمومی وردپرس

هر سامانه یا وسیله‌ای می‌تواند برای خودش تنظیماتی داشته باشید. وردپرس هم این تنظیمات را دارد. در پیشخوان وردپرس گروه صفحاتی با نام «تنظیمات» وجود دارد. زمانی که اشاره‌گر را روی آن می‌بریم، یک فهرست باز می‌شود که گروهی از صفحاتِ تنظیمات را نمایش می‌دهد. ما باید اشراف کامل روی این تنظیمات داشته باشیم و بدانیم که تک تک این گزینه‌ها در اصل چه کاری روی سایت ما انجام می‌دهند. به همین دلیل در این چند جلسه به تنظیمات وردپرس خواهیم پرداخت که بسیار مهم است، همان ابتدایی که وردپرس را برپا می‌کنید، تنظیمات را به درستی انجام دهید. گاهی از اوقات ممکن است تغییر یک تنظیم کوچک، به سایت ما صدمه وارد کند.

صفحه‌ای از گروه تنظیمات با نام «تنظیمات عمومی» است که همانطور که از اسمش مشخص است، حاوی تنظیمات کلی سایت، از قبیل عنوان، معرفی کوتاه، نشانی، ایمیل، زبان و ساختار تاریخ و زمان سایت است. با این توضیحات فیلم آموزشی این جلسه از مجموعهٔ آموزش جامع وردپرس را تقدیم شما می‌کنیم.

یک آموزش جذاب دیگه!  تغییر لوگوی سایت وردپرس
۱۳۹۸/۰۹/۱۲
249 بازدید
کار با وردپرس
بدون دیدگاه
،

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.

هنوز دنبال هاست خوب می‌گردید؟!

🥇 هاست حرفه‌ای همراه با؛ بسته های رایگان ویدیوهای آموزش وردپرس و طراحی سایت !
کد تخفیف 10 درصد : off10wt

خرید هاست و دامین ارزان

هاست فوق العاده