جلسه ۵ : نصب خودکار وردپرس با Site Software

یکی دیگر از روش‌های نصب وردپرس استفاده از ابزارهای نصاب خودکار است. این ابزارها معمولاً روی فضاهای میزبانی باید از قبل نصب شده باشند و با داشتن مشخصات سایت وردپرس، تنها با چند کلیک ساده، وردپرس را روی هاست نصب می‌نمایند. یکی از این ابزارها که می تواند روی هاست شما هم وجود داشته باشد، Site Software نام دارد. مثلاً در صفحهٔ اصلی سی پنل، پیوندی با این نام وجود دارد که با کلیک روی آن، شما به صفحهٔ مدیریت نصب و حذف اسکریپت‌های سایت ساز منتقل خواهید شد.

در گروه اسکریپت‌های Blog باید وردپرس را بتوانید بیابید و با رفتن به صفحهٔ مدیریت اسکریپت وردپرس، با دادن مشخصات سایت خود، وردپرس به سادگی نصب می‌شود. با استفاده از این روش، دیگر نیازی به دانلود و بارگذاری دستی اسناد وردپرس روی فضای میزبانی و ساخت پایگاه داده نیست. تمامی این کارها به صورت خودکار انجام می‌شود. فیلم آموزش این جلسه را در ادامه مشاهده نمایید.

یک آموزش جذاب دیگه!  نصب و فعال سازی افزونه Jetpack وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.