جلسه ۴۰ : به روز رسانی وردپرس

وردپرس هم یک نرم افزار است و مثل هر نرم افزار دیگری، به صورت دوره‌ای یک نسخهٔ جدید با اصلاحیه‌های تازه آمادهٔ دریافت می‌شود. بنابراین لازم است به جهت استفاده از امکانات جدید نسخهٔ تازهٔ وردپرس، همچنین جلوگیری از سوء استفادهٔ هکرها از ایرادهای امنیتی سایت که در نسخه‌‌های قدیمی یافت می‌گردد، وردپرس را به روز رسانی کنیم.

خوشبختانه این کار، یعنی به روز کردن وردپرس، کار چندان سختی نیست. در هستهٔ وردپرس قابلیت به روز رسانی خودکار گذاشته شده که شما با رفتن به صفحهٔ «به‌روزرسانی‌ها» با چند کلیک ساده می‌توانید تمامی اجزاء وردپرس، از هسته گرفته تا قالب‌ها و افزونه‌ها را به‌روزرسانی کنید. البته بد نیست روش دستی به روز کردن اجزاء وردپرس را هم بیاموزید، که همان جایگزین کردن اسناد قدیمی وردپرس با اسناد جدید آن است. پس امیدواریم این جلسه را هم برای به دست آوردن توانایی به روز کردن وردپرس به خوبی پشت سر بگذارید.

یک آموزش جذاب دیگه!  بروز رسانی خودکار وردپرس با Companion Auto Update

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.