جلسه ۳۹ : درون ریزی در وردپرس

عمل مقابل برون بری، درون ریزی است. اگر فرض کنیم شما از محتوای سایت خود یک نسخه برون بری کرده باشید، برای ریختن این اطلاعات روی همان یا یک سایت دیگر وردپرس، باید از ابزار درون ریزی استفاده کنید. درون ریزی همان Import است که به معنای وارد کردن سند خروجی گرفته شده در وردپرس است.

مراحل انجام درون ریزی بسیار ساده است. ولی ابتدا باید از سلامت سند برون‌بری شده اطمینان حاصل نمایید. نکتهٔ جالب اینجاست که ابزار درون ریزی وردپرس، از سیستم‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند. مثلاً اگر شما یک سند خروجی گرفته شده از بلاگر یا تامبلر داشته باشید، به سادگی درون ریزی را برای شما انجام می‌دهد. پس در این فیلم خواهید آموخت که چطور سیستم وبلاگ یا سایت‌ساز خود را به وردپرس انتقال دهید و از مزایای وردپرس استفاده نمایید. البته در کنار دیگر مزیت‌های برون‌بری و درون‌ریزی وردپرس، مثل تهیه نسخهٔ پشتیبان از محتویات سایت.

یک آموزش جذاب دیگه!  جلسه ۳۸ : برون بری در وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.