جلسه ۳۶ : مدیریت دیدگاه های وردپرس

بازدید کنندگان زمانی که از صفحات سایت بازدید می‌کنند، برای هر نوشته می‌توانند دیدگاه‌شان را ارسال کنند. این دیدگاه بسته به نوع تنظیماتی که ما از بخش تنظیمات » گفت‌وگوها انجام دادیم، به صورت آنی یا بعد از گذشت مدت زمانی ممکن است روی سایت به نمایش گذاشته شود. اگر تنظیمات را طوری انجام داده باشیم که دیدگاه‌ها برای نمایش در سایت نیاز به تایید مدیر داشته باشند، باید به صفحهٔ «دیدگاه‌ها» از پیشخوان وردپرس رفته و آنها را بررسی کنیم و سپس تایید نماییم. حتی امکان پاسخ دادن به دیدگاه از طریق همین صفحه هم وجود دارد.

کار کردن با دیدگاه‌ها در وردپرس به صورت متمرکز در بخشی با همین نام از پیشخوان وردپرس مقدور است که موضوع آموزشی ما در این جلسه همین است. با مدیریت صحیح دیدگاه‌های کاربران سایت، باعث بهبود تجربهٔ کاربری و افزایش بازدیدکنندگان سایت در دراز مدت خواهید شد.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه کامنت حرفه ای وردپرس wpDiscuz
۱۳۹۸/۰۹/۲۳

کار با وردپرس
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.