جلسه ۲۹ : مدیریت نوشته های وردپرس

همین که بتوانیم نوشته‌ای را در سایت منتشر کنیم و تنظیمات آن را انجام دهیم، تمام ماجرا نیست! بعد از انتشار یک نوشته ممکن است نیاز باشد تا مجدد به آن رجوع کرده و ویرایش‌های دلخواه خود را روی آن اعمال نماییم. از طرف دیگر شاید نیاز باشد نوشته‌های قدیمی را به طور کامل از روی سایت حذف کنیم یا چند تا نوشته را با هم ادغام نماییم. برای انجام تمامی این کارها، باید مدیریت نوشته های وردپرس را یاد داشته باشیم که در صفحهٔ نوشته‌ها » همهٔ نوشته‌ها قادر به انجام تمامی این موارد هستیم.

در این صفحه از پیشخوان وردپرس، تمامی نوشته‌های سایت به صورت ردیفی درون جدول فهرست می‌شوند و حتی امکان چینش مجدد آنها طبق ضوابطی که ما تعیین می‌کنیم هم هست. یعنی شاید خواسته باشیم تنها نوشته‌هایی برای ما فهرست شوند که دارای یک برچسب خاص هستند. یا اینکه درون یک دسته بندی خاصی جای گرفته‌اند. در هر صورت، این جلسه به این موضوع اختصاص یافته است.

یک آموزش جذاب دیگه!  جست و جوی عکس در اینترنت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.