جلسه ۲۶ : ساختار انتشار محتوا در وردپرس

به مرحلهٔ انتشار محتوا روی سایت می‌رسیم. با در نظر گرفتن این نکته که تا به الان ما توانستیم تنظیمات سایت را به خوبی انجام دهیم، الان نوبت به انتشار محتوا می‌رسد. انتشار محتوا به نوعی یعنی ساخت صفحات مختلف برای سایت که داخل هر صفحه محتوایی از نوع متن، عکس، فیلم، صوت و … قرار گرفته است. در وردپرس برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد. دو ساختار اصلی برگه‌ها و نوشته‌ها معمولاً بیشترین کاربرد را در انتشار محتوا روی سایت دارند. ولی به غیر از این دو تا، ساختار‌های دیگری هم می‌توانند وجود داشته باشند که امکان استفاده از آنها برای ما مقدور است.

علاوه بر این ساختارها، برای بارگذاری محتوای چندرسانه‌ای هم بخش کتابخانه در پیشخوان این امکان را مقدور می‌سازد تا بتوانیم عکس، فیلم، صوت و کتاب روی سایت بارگذاری کنیم و آنها را درون نوشته‌ها یا برگه‌های خود جاسازی کنیم. در هر صورت این جلسه مربوط به انتشار محتوا در قالب ساختارهای مختلف در وردپرس است، که برای رفتن به سراغ دیگر جلسات این مجموعه، باید با دقت این فیلم را مشاهده نمایید.

یک آموزش جذاب دیگه!  محدود کردن دسترسی به محتوای سایت با Restrict Content

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.