جلسه ۱۸ : فهرست ها در وردپرس

بحثی در وردپرس با عنوان فهرست ها داریم که در اصل همان منوها در سایت‌های مختلف است. فهرست‌ها گروهی از پیوندها هستند که بازدید کنندگان سایت از طریق آنها به راحتی می‌توانند بین صفحات مختلف سایت جابجا شوند. با این امکان از وردپرس، کارهای بسیاری می‌توان انجام داد. البته به شرطی که توسعه دهندگان پوسته از قبل از این امکان استفاده کرده باشد و قالب وی از فهرست ها پشتیبانی کند.

با هم در این جلسه یاد می‌گیریم که چطور باید پیوندها را به صورت گروه بندی شده در قالب فهرست به سایت خود اضافه کنیم و آن را در جایی از سایت که از قبل تعبیه شده است به نمایش بگذاریم. استفاده از فهرست ها آن هم به صورت اصولی در سایت، باعث ماندگاری بیشتر بازدید کنندگان در سایت می‌شود. پس این جلسه را با دقت بیشتری تماشا نمایید. مخصوصاً اگر با مفهوم فهرست در وردپرس اصلاً آشنا نیستید.

یک آموزش جذاب دیگه!  کار با فهرست در وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.