فهرست کامل افزونه های امتیاز دهی وردپرس

یکی از امکانات خوبِ یک سایت که باعث می شود کاربران تعامل خوبی با محتوای آن برقرار کنند، قابلیت امتیاز دهی به مطالب سایت است. این کار علاوه بر اینکه کاربران سایت را بیشتر درگیر می کند و زمان ماندن آنها در سایت را افزایش می دهد، سبب یافتن محتوای بهتر برای کاربران سایت می شود که این خود به بالا رفتن محبوبیت سایت شما منجر می گردد. به این دلیل که کاربر با دیدن رتبه و امتیاز هر نوشته یا محتوا در سایت، بهتر می تواند تصمیم بگیرد که صفحۀ بعدی سایت شما که باید از آن بازدید کند کدام است. حالا برای اضافه کردن چنین امکانی به سایت وردپرس، کافی است یک افزونۀ امتیاز دهی را روی سایت خود نصب کنیم. افزونه های زیادی برای این کار وجود دارند که برای سهولت تصمیم گیری شما، یک لیست تقریباً کامل و جامع از تمامی افزونه های امتیاز دهی وردپرس تهیه کردیم و تقدیم شما می کنیم.

فهرست کامل افزونه های امتیاز دهی وردپرس

فهرست کامل افزونه های امتیاز دهی وردپرس

علاوه بر مزایایی که در بالا برای استفاده از افزونه های امتیاز دهی گفته شد، از مهم ترین مزیت دیگر این است که شما با مشاهدۀ پست هایی که امتیاز بیشتری دارند، می توانید به این مهم پی ببرید که بازدید کنندگان سایت بیشتر چه نوع محتوایی را می پسندند و می توان با کار کردن روی آن موضوعات، نتیجۀ بهتری دریافت کرد. با این کار می توان بازدید سایت را روز به روز افزایش داد و رضایت کاربران سایت را هم بالا برد.

یک آموزش جذاب دیگه!  اهمیت امکان امتیاز دادن به مطالب سایت چیست؟

در ادامه فهرست افزونه های امتیاز دهی مطالب وردپرس را تقدیم شما می کنیم. ۱۶ افزونه از بهترین دست افزونه های امتیاز دهی را به شما معرفی کردیم که ممکن است در آینده هم به روز شوند. موارد موجود در صدر این فهرست عمدتاً پرکاربردتر هستند. اما این بدان معنا نیست که افزونه های انتهایی کارایی خوبی ندارند. خیلی از مواقع ممکن است افزونه ای که کمتر استفاده میشود، برای نیاز شما عالی باشد. مثلاً افزونه Simple Rating یک افزونه سبک و خوب برای افزودن امکان امتیاز دهی به سایت است که سنگینی دیگر افزونه ها را ندارد.

ممکن است به غیر از موارد بالا، افزونه های دیگری هم باشند. مخصوصاً در بین افزونه های پولی که باید برای استفاده از آنها هزینه اش را پرداخت کنید، موارد خوبی هم یافت می شوند. اما بدک نیست که اول افزونه های موجود در این فهرست را بررسی کنید. چرا که در ۹۹ درصد موارد نیاز شما را پاسخگو هستند. ما هم آموزش های تک تک آنها را اگر تولید نکردیم، در آینده ای نزدیک تولید کرده و روی سایت منتشر می کنیم. همیشه با جستجوی نام افزونه در جعبۀ جستجوی سایت، می توانید متوجه شوید که آموزش آن موجود هست یا خیر.

یک آموزش جذاب دیگه!  اهمیت امکان امتیاز دادن به مطالب سایت چیست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.