دورهٔ رایگان آموزش ویدیویی افزونه‌های پرکاربرد وردپرس

وردپرس افزونه‌های بسیار زیادی دارد که البته تمامی این افزونه‌ها برای بیشتر سایت‌های وردپرسی مورد نیاز نیست. اما برخی از افزونه‌ها هستند که کاربرد بیشتری نسبت به بقیه دارند و باعث شده تا افراد بیشتری به دنبال آموزش‌های آنها بگردند. بر همین اساس، گروه ویدیوهای آموزشی جمال مجموعه‌ای را با نام «دوره آموزش افزونه‌های پرکاربرد وردپرس» آماده کرده که همینک به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان می‌باشد.

دورهٔ رایگان آموزش ویدیویی افزونه‌های پرکاربرد وردپرس

در این دورهٔ ۴۰ قسمتی، حدوداً ۹ افزونهٔ بسیار مفید به صورت ویدیوی آموزش داده شده که با دیدن آنها تسلط کامل بر طریقهٔ استفاده از آنها به دست خواهید آورد. در دیگر سایت‌های وردپرسی، همین آموزش‌ها با دریافت مبالغ گزاف ارائه می‌شوند! ولی شما همین الان با لینک مستقیم می‌توانید این فیلم‌های با کیفیت را دانلود و تماشا نمایید. این فرصت استثنایی را از دست دهید!

یک آموزش جذاب دیگه!  ویدیوی آموزش گوتنبرگ وردپرس قسمت اول

آموزش افزونه‌های متفرقهٔ دیگر:

دقت داشته باشید که ممکن است حتی روزانه به فهرست ویدیوهای آموزشی وردپرس در سایت ما افزوده گردد که حتی نام آنها در این فهرست نیامده باشد! پس آخرین آموزش‌های سایت را دنبال کنید، تا از جدیدترین‌ها با خبر شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.