چرا یوتیوب باز نمیشه ؟

یوتیوب یک سکوی انتشار محتوای ویدیویی است. هر کسی که یک حساب جی‌میل داشته باشید می‌تواند از این سکو برای انتشار ویدیو درون کانال خودش استفاده کند. البته این انتشار حتماً باید یک هدفی داشته باشد. که عمدهٔ این هدف می‌تواند بازاریابی محتوایی روی اینترنت باشد. بازاریابی‌ای که حتی وبلاگ نویسان وردپرسی را هم مجذوب خود کرده است. پس امکان دارد به عنوان یک وردپرس کار خواسته باشید از وردپرس استفاده کنید. اما ندانید که چرا یوتیوب باز نمی شود!

چرا یوتیوب باز نمیشه

یوتیوب از طرف دولت ایران برای ما ایرانی‌ها فیلتر است و امکان استفادهٔ مستقیم از آن مقدور نیست. دلیل فیلتر بودن آن هم وجود فیلم‌های شاید نابه‌هنجار و گاهی سیاسی است که معمولاً از آن طرف آب روی یوتیوب آپلود می‌گردد!

به هر حال خیلی از کاربران ایرانی که از یوتیوب استفاده می‌کنند، از نرم افزارهای دور زدن فیلتر بهره می‌برند. هر چند که این نرم افزارها ممکن است زیاد پایدار نباشند. ولی کاربران حرفه‌ای یوتیوب حتماً نرم افزار اختصاصی دور زدن فیلتر خاص خودشان را دارند، که قطعاً امنیت و عملکرد بهترین را برای‌شان به همراه داد.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه یوتیوب وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.