ریسلری چیست ؟

ریسلری نوعی فروش است که در آن ما از خودمان هیچ کالایی نداریم. بلکه این کالا را از کلی فروش دریافت کرده و به صورت خرده فروشی آن را به مشتری نهایی تحویل می دهیم. معادل ریسلر همان نماینده است. در دنیای اینترنتی از ریسلر زیاد استفاده می شود و در تجارت های حضوری از نماینده. مثلاً فرض کنید شما برای فروش محصولات یک شرکت یا فروشگاه در شهر خودتان، از آن فروشگاه یا شرکت نمایندگی دریافت می کنید. ریسلری هم دقیقاً همان است. البته همانطور که گفته شد، بیشتر برای فروشگاه های اینترنتی از این لفظ استفاده می شود.

ریسلری چیست

ریسلری چیست ؟

کسانی که در ابتدا سرمایه کافی یا دانش فنی لازم را برای تهیه محصول و یا ارائۀ خدمات ندارند، معمولاً از ریسلری شروع به کار می کنند. یعنی با رایزنی با یک فروشندۀ دیگر، یک حساب ریسلری از وی دریافت کرده و با قیمت ارزان تر، محصولاتی را خریداری کرده و به مشتریان خود می فروشد. با این کار کسب درآمد خواهد کرد.

اصل کاری که نماینده یا ریسلر باید انجام دهد، بازاریابی است. ریسلر باید مهارت جذب مشتری و فروش به وی را داشته باشد. در ضمن در بیشتر مواقع هم باید امر پشتیبانی و خدمات پس از فروش را هم به عهده بگیرد. چرا که ریسلر با کسب سود از فروش محصول با قیمت بیشتر، در اصل عایدی ای داشته باید در ازای این عایدی تلاشی هم داشته باشد.

یک آموزش جذاب دیگه!  هاست فوق ارزان با کیفیت فوق العاده

در عرصۀ اینترنت از عبارت ریسلر بیشتر استفاده می شود. حتماً عبارت هاست ریسلر را شنیده اید. هاست ریسلر یعنی هاستی که به شما اجازه ساخت اکانت های دیگر برای واگذار کردن آنها به دیگران را می دهد. حالا شما قادرید کسب و کار فروش هاست تان را بدون اینکه درگیر مسائل فنی و ابتدایی شوید شروع کنید.

به عنوان مثال نمایندگی یا ریسلر وبنولوگ را در نظر بگیرید. میتوانید روی همین لینک کلیک کنید تا صفحه نمایندگی هاست لینوکس برای شما باز شود. با تهیه یک اکانت نمایندگی یا ریسلر، قادرید به تعداد تعیین شده، اکانت برای مشتریان خود، یعنی کسانی که قصد راه اندازی سایت اینترنتی را دارند، ایجاد کرده و دسترسی آنها را تعریف کنید. هر مشتری برای خود یک حساب فعال خواهد داشت.

پس در این نوشته دانستید که ریسلر به نوعی از تهیه جنس برای فروش در شبکه اینترنت گفته می شود. که معادل آن دقیقاً همان لفظ نماینده است. در بیشتر مواقع هم ارائه دسترسی ریسلری به صورت خودکار و سیستمی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.