تخمین بازدید یک سایت با website IQ

بنابه دلایل کنجکاوی، یا بالا رفتن تنش رقابتی بین سایت‌های مشابه، مدیران سایت‌ها خیلی مشتاقند تا از آمار بازدید سایت‌های رقیب باخبر شوند. ولی متاسفانه راه‌کار دقیقی برای آگاهی از آن نیست. هر چند که سرویس‌هایی هستند که ممکن است به صورت تخمینی آمار بازدید یک سایت را به ما بدهند. ولی باز هم نمی‌توان به صورت صد در صد به آن اعتماد کرد. یکی از این سرویس‌ها websiteiq.com است.

این سایت براساس معیارهایی که خودش از آنها آگاه است، میزان بازدید هر سایت را به صورت نموداری در فاصله‌های زمانی ماهیانه، هفتگی و روزانه جمع‌آوری کرده و نمایش می‌دهد. علاوه بر آن امکان مقایسهٔ بین اطلاعات بازدید دو تا سایت را هم فراهم کرده است که مفیدترین ابزار این سامانه همین است. چرا که درست است که اطلاعات بازدید سایت‌هایی که نمایش داده می‌شود دقیق نیست. اما به صورت مقایسه‌ای که بین چند سایت انجام می‌دهد، می‌تواند نتایج دقیق‌تری را به ما بدهد.

تخمین بازدید یک سایت با website IQ

البته همانطور که این سامانه‌ها باید انگیزه‌ای برای ساخت چنین سرویس‌هایی داشته باشند، دریافت هزینه برای تحویل امکانات بیشتر می‌تواند جزء انگیزه‌های آنها باشد. بنابراین برخی از امکانات website IQ فقط برای کاربران حرفه‌ای که پولی را برای خرید حساب حرفه ای پرداخت کردند می‌باشد.

برای استفاده از این سامانه کافی است وارد سایت www.websiteiq.com شده و نشانی سایت خود را در جعبهٔ وسط صفحه وارد کنید. پس از آن Enter کنید. بعد از چند ثانیه نتیجه نمایان خواهد شد.

یک آموزش جذاب دیگه!  مشاهده آمار بازدید یک سایت

پس با مطالعهٔ این مقاله فهمیدیم با استفاده از سرویس website IQ می‌توان از آمار بازدید یک سایت را مطلع شده و استراتژی‌های رقابتی خود را بهتر بچینیم و مدیریت کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.