نمایش تبلیغ در سایت به کمک جعبه ها و نوارهای اطلاع رسانی

برای ما به عنوان مدیر سایت خیلی مهم است که روشی برای کسب درآمد داشته باشیم و یکی از روش های مرسوم برای کسب درآمد از سایت، این است که تبلیغ بپذیریم و در سایت نشان دهیم. جالب اینجاست که شاید صدها نوع روش گرفتن تبلیغ و نمایش آن در سایت وجود دارد که از بین آنها می توانیم یکی یا چندین روش را انتخاب نماییم. که البته باید بهترین و موثرترین روش انتخاب شود. یکی از روش هایی هم که بنده در اینجا خدمت شما معرفی می کنم و شاید ارزش تست کردن روی سایت تان را داشته باشد، نمایش تبلیغ در سایت به کمک جعبه ها و نوارهای اطلاع رسانی است. نوارهایی که حتماً تا به حال درون سایت های مختلف دیده اید و برای درج تبلیغ یکی از بهترین روش هاست.

نمایش تبلیغ در سایت به کمک جعبه ها و نوارهای اطلاع رسانی

نمایش تبلیغ در سایت به کمک جعبه ها و نوارهای اطلاع رسانی

با توجه به انعطافی که زبان های برنامه نویسی و کدنویسی طراحی سایت دارند، از روش های مختلفی می توان برای نمایش محتوا روی سایت مان استفاده کنیم. که اصولاً وقتی چند تا سایت بزرگ از یک روشی خاص بهره می برند و دیگران می بینند، این روش به یک استاندارد یا متعارف تبدیل می شود و طوری می شود که حتی برای آن یک قالب ساخته شده که توسط دیگر سیستم های مدیریت محتوا هم بتوان به سادگی استفاده کرد.

یک آموزش جذاب دیگه!  لیست ایمیل چیست و برای ما چه کاری انجام می دهد؟

استفاده از نوارهای اطلاع رسانی که به صورت چسبیده به یک طرف از صفحات سایت استفاده می شود هم شیوه ای متفاوت از این نوع نمایش محتوا است. این نوارها معمولاً به صورت چسبیده در بالا یا پایین صفحات سایت به صورت سرتاسری به نمایش گذاشته می شوند و ممکن است در روی آنها از اجزاء مختلفی استفاده گردد. از متن ساده گرفته تا عکس های متحرک که سبب جذاب تر شدن آنها می گردد.

ما از این نوارهای اطلاع رسانی، علاوه بر دادن اطلاع به کاربران سایت، میتوانیم برای نمایش تبلیغات در سایت هم استفاده کنیم. روش جذابی می تواند باشد، چرا که هم مزاحم خواندن صفحات برای کاربران سایت نمی شود. هم اینکه هر زمان کاربر خواست قادر است آن را ببندد. یا اینکه اگر بست، آن را باز کند.

در وردپرس استفاده از چنین قابلیتی بدون مشکل با استفاده از افزونه هایی مثل افزونه HashBar امکان پذیر است. به سادگی افزونه را نصب می کنید و به صفحه افزودن اطلاع رسانی جدید می روید. به مانند افزودن یک نوشته، یک اطلاع رسانی می سازید و آن را روی سایت منتشر می کنید. البته در حین ساخت اطلاع رسانی باید یک مجموعه تنظیماتی را هم انجام دهید که ما آموزش تک تک این تنظیمات و دیگر کاربردهای افزونه را در مقاله آموزش افزونه HashBar – WordPress Notification Bar به صورت تصویری و تفصیلی، خدمت شما شرح دادیم. در تصویر زیر شما می توانید نمونه جعبه ها و نوارهایی که توسط این افزونه به یک سایت اضافه شدند را ببینید.

درج نوار اطلاع رسانی وردپرس با افزونه HashBar – WordPress Notification Bar

درج نوار اطلاع رسانی وردپرس با افزونه HashBar – WordPress Notification Bar

پس فراموش نکنید که استفاده از نوارهای اطلاع رسانی در سایت می تواند برای امور مختلفی باشد که یکی از آنها به جهت نمایش تبلیغات در سایت است. کاربران به این شیوه از تبلیغات می توانند پاسخ مثبت دهند. شما هم می توانید همین الان این شیوه را روی سایت وردپرس خود امتحان نمایید.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه های مدیریت تبلیغات وردپرس برای کسب درآمد بیشتر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.