افزونه نمایش قیمت ارز

از مهم ترین مسائل روز، مباحث مربوط به نرخ ارز است. نرخ ارز و طلا از تاثیرگذارترین شاخص های مهم در اقتصاد شخص و جامعه شده است. اطلاع دقیق از این نرخ ها می تواند مفید و سودمند باشد. به همین دلیل به عنوان مدیر یک سایت وردپرسی می توانیم از این قابلیت استفاده کنیم و با افزونه های مختلف نمایش نرخ ارز در سایت، این قیمت ها را در سایت خود برای نمایش به بازدید کنندگان به نمایش بگذاریم. این کار در سایت های مالی و مرتبط می تواند تاثیر خوبی داشته باشد که افراد را بیشتر در سایت نگه دارد.

افزونه نمایش قیمت ارز

افزونه نمایش قیمت ارز

با اینکه هنوز یک افزونۀ سر راست برای نمایش قیمت ارز وجود ندارد. اما با کمی جستجو در مخزن وردپرس و گوگل، به موارد خوبی از افزونه های مفید نمایش نرخ ارز خواهیم رسید. یکی از آنها Currency Converter Calculator است. این افزونه که ما معرفی و نحوۀ استفاده از آن را در یک مقالۀ مجزا خدمت شما توضیح دادیم، گزینه خوبی برای نمایش قیمت ارز در سایت وردپرس است.

علاوه بر رایگان بودن افزونه Currency Converter Calculator ، به دلیل به روز رسانی سریع نسبت به دیگر افزونه های نمایش قیمت ارز، دارای ایرادهای کمتری است. در اصل کار اصلی این افزونه تبدیل نرخ های مختلف ارزهای کشورهای مختلف است که در فهرست آن نام IRR یا ریال ایران هم دیده می شود.

یک آموزش جذاب دیگه!  افزونه تبدیل نرخ ارز برای وردپرس

از دیگر افزونه های نمایش قیمت ارز که در اصل مبدل نرخ ارز محسوب میشود، Open Currency Converter نام دارد. از این افزونه در نوشته ها و برگه های خود برای نمایش مبدل قیمت ارز می توانید استفاده کنید. از ۱۷۰ نرخ ارز هم پشتیبانی می کند.

از این دست افزونه ها برای وردپرس تقریباً زیاد است. که البته ما بهترین آنها را در سایت خود به شما آموزش میدهیم. بهترین کار برای یافتن افزونه تبدیل یا نمایش قیمت ارز این است که به سایت مخزن افزونه های وردپرس رفته و عبارت Currency را جستجو کنید. افزونه های بسیار زیادی به شما پیشنهاد داده می شود که البته در بین آنها دست افزونه هایی برای تبدیل واحد پولی سایت فروشگاهی هم یافت می شود. ما به آنها کاری نداریم که بیشترشان روی WooCommerce نصب می شوند.

بدین ترتیب یاد گرفتیم که برای نمایش قیمت ارز چطور و چگونه باید عمل کنیم و افزونه های مورد استفاده برای این کار کدام ها هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.