آموزش نصب XAMPP +‌ ویدیو

این قسمت از فیلم های آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست به نصب XAMPP به عنوان وب سرور رایانهٔ شخصی اختصاص دارد. اگر خواسته باشیم وردپرس را روی لوکال هاست نصب کنیم، اول باید لوکال هاست را آماده سازی کنیم. بنابراین در این قسمت به طریقهٔ نصب کردن این بستهٔ نرم افزاری اشاره می‌کنیم و تمامی نکاتی هم که باید بدانید را خدمت شما عرض خواهیم کرد. اگر آموزش دانلود XAMPP را ندیده‌اید، ابتدا آن را ببینید.

نصب XAMPP تقریباً به مانند هر نرم افزار دیگری است. با این تفاوت که باید بدانیم که XAMPP می‌تواند به صورت خودکار با روشن شدن رایانه اجرا گردد. در صورتی که سرویس‌های آن را طوری تنظیم کنیم که به صورت خودکار اجرا شوند. یا اینکه به صورت دستی وب سرور و پایگاه داده اجرا شوند. توضیحات کامل در ویدیو داده شده است.

در قسمت بعدی به سراغ نصب خود وردپرس روی رایانهٔ شخصی خواهیم رفت. یعنی به مانند همان کارهایی که باید روی هاست انجام دهیم، حالا همان کارها را روی رایانهٔ شخصی و لوکال هاست انجام داده و وردپرس را اجرا می‌کنیم.

یک آموزش جذاب دیگه!  آموزش نصب WordPress روی XAMPP +‌ ویدیو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.