مقدمه ای راجع به نصب وردپرس روی لوکال هاست +‌ ویدیو

ما برای خیلی از مواقع نیاز داریم وردپرس را روی لوکال هاست نصب کنیم. مثلا وقتی قصد آموزش یک بخش از وردپرس یا افزونه یا قالب وردپرس را داریم می‌توانیم از وردپرس روی لوکال هاست استفاده کنیم. همچنین برای آزمون و خطا و توسعهٔ افزونه یا قالب وردپرس هم می‌بایستی یک چنین کاری را انجام دهیم. برای اینکه یک آموزش کامل برای شما دوستان عزیز و مخاطبان سایت WPTutorial.ir تهیه کرده باشیم، در قالب ۴ مقالهٔ آموزشی، به همراه ویدیوهای زبان فارسی تمامی نکاتی که نیاز دارید را خدمت شما توضیح دادیم.

نصب وردپرس روی لوکال هاست

برای نصب وردپرس روی رایانهٔ شخصی که به آن لوکال هاست گفته می‌شود، باید بدانیم که نیاز به یک وب سرور محلی داریم. این وب سرور محلی همان کاری را انجام می‌دهد که هاست برای میزبانی وردپرس انجام می‌دهد. یعنی اسناد وردپرس را پردازش می‌کند و نتیجه را به همراه محتوای موجود در پایگاه داده در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهد.

با مشاهدهٔ قسمت اول آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست، بیشتر روی بسته‌های نرم افزارهای وب سرور رایانهٔ شخصی تمرکز کردیم. شما با دیدن این قسمت می‌توانید ساختار کاملی راجع به انجام یک چنین کاری به دست آورید که در قسمت‌های بعدی درک کاملی از هر کدام از مراحل نصب داشته باشید.

یک آموزش جذاب دیگه!  چگونه وردپرس را نصب کنیم ؟

پس اگر آماده‌اید قسمت اول را تقدیم شما کنیم، روی دکمهٔ اجرای ویدیو در پایین کلیک کرده و فیلم را تماشا کنید.

قسمت بعدی را هم حتما ببینید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.