افزودن دکمه های زیبا در نوشته با Rad Bootstrap 3 Blocks

Bootstrap نام یک فریم‌ورک پیشرفتهٔ HTML و CSS است که زیبایی و سادگی خاصی را به صفحات مختلف اینترنتی می‌دهد. اگر طراح سایت باشید، از این فریم‌ورک رایگان حتماً در پروژه‌های خود استفاده خواهید کرد. اما اگر وردپرس کار باشید، با افزونه‌های رایگان قادرید از قابلیت‌های بوت استراپ (Bootstrap) در نوشته‌های خود، برای هر چه زیباتر شدن محتوای سایت خود، بهره ببرید.

افزودن دکمه های زیبا در نوشته با Rad Bootstrap 3 Blocks

نحوهٔ کار افزونه Rad Bootstrap 3 Blocks بدین ترتیب است که با نصب و فعال‌سازی آن روی وردپرس، می‌بینید که در زمان نوشتن یک مقاله، در گروه بلوک‌های گوتنبرگ، گروه دکمه‌هایی با همین عنوان Rad Bootstrap 3 Blocks ظاهر خواهد شد که با کلیک روی هر کدام از نوع دکمه، همان را به نوشتهٔ خود می‌توانید اضافه نمایید.

پس از افزودن از نوار تنظیمات کناری ویرایشگر، می‌توانید تنظیمات مربوط به ستون‌ها و ظرف دکمه را مشخص کنید. پس حتماً دقت داشته باشید که نوار عمومی تنظیمات باز باشد. مثلاً یکی از گزینه‌های تنظیماتی خیلی مفید Column Width است که عرض هر ستون را می‌توانید از طریق آن مشخص کنید.

قابل ذکر است که از دکمه‌ها برای وارد کردن یک پیوند زیبا و شکیل به یک صفحهٔ دیگر استفاده می‌شود که بازدید کننده را ترغیب کند حتماً روی آن کلیک کند. پس اگر شما هم به یک چنین قابلیتی برای نوشته‌های سایت خود نیاز دارید، می‌توانید Rad Bootstrap 3 Blocks را روی وردپرس خود نصب کنید.

یک آموزش جذاب دیگه!  ساخت گالری عکس به همراه افکت با افزونه وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.