مدیریت پروژه روی وردپرس با WP Project Manager

رایانه‌ها در هر کاری وارد شدند و انجام فعالیت‌ها را ساده کرده‌اند. یکی از زمینه‌هایی که رایانه‌ها بسیار فعال بودند، مدیریت پروژه بوده. منظور از مدیریت پروژه، مدیریت کارهای ساده گرفته تا کارهای عظیم، که نیاز به یک برنامه ریزی یکپارچه برای آنها احساس می‌شود. نرم افزارهای مدیریت پروژهٔ بسیاری تولید شده که مدیران قادرند از آن استفاده کنند. اما اگر بیشتر وقت‌تان را روی وردپرس می‌گذرانید و دوست دارید مدیریت پروژه را هم روی همین محیط انجام دهید، باید از افزونه های مدیریت پروژه وردپرس استفاده نمایید. این افزونه‌ها کار مدیریت پروژه را بدون نیاز به هیچ نرم افزار دیگری روی وردپرس بر عهده می‌گیرند و به صورت گروهی می‌توان از این امکان استفاده نمود.

مدیریت پروژه روی وردپرس با WP Project Manager

مدیریت پروژه روی وردپرس با WP Project Manager

افزونه ای که در زمینهٔ مدیریت پروژه می‌خواهیم به شما معرفی کنیم نامش WP Project Manager شناخته می‌باشد. که با عنوان Project, Task Management & Team Collaboration Software هم شناخته می‌شود. این افزونه به صورت یکپارچه پروژه‌ها، وظیفه‌ها و همکاری های تیمی را مدیریت و ساماندهی می‌نماید.

رابط کاربری ساده‌ای دارد و بسیار قدرتمند است. باید دقت داشت که مدیریت پروژه‌ها فقط از طریق بخش پیشخوان و توسط کاربرانی که مشخص شدند قابل دسترس است. یعنی بازدید کنندگان سایت هیچ نمایی از پروژه‌ها نخواهند داشت و تنها کسانی که وارد پیشخوان می‌شوند، آن هم مدیر اصلی سایت به همراه نویسندگان و کاربرانی که مشخص شدند، قادرند پروژه‌ها را ببینند.

اگر قصد انجام یک کار تیمی، چه روی سایت و چه در جای دیگر را دارید، حتماً این افزونه روی وردپرس را امتحان نمایید. افزونه WP Project Manager یک ابزار کامل و قوی برای مدیریت پروژه و تعیین زمان بندی و مشخصات آن است که طبق برنامه ریزی‌ای که شده، بتوانید گروهی به آن عمل کرده و برنامه را به هدف برسانید.

مدیریت وظایف به سبکی کارآمد با رابط کاربری بصری

هر نوع وظیفه و پروژه‌ای را با حداقل زمان ممکن مدیریت کنید. رابط کاربرپسند و فعل و انفعالی، نه تنها یک تجربهٔ خوش آیندی را به شما و همکاران‌تان می‌دهد. بلکه بهره وری کارتان را هم بالا خواهد برد.

یک آموزش جذاب دیگه!  معرفی ۶ افزونه مدیریت پروژه برای وردپرس

ساده سازی همکاری تیمی

با امکان بحث و گفتگو و تبادل فایلی که درون خود افزونه جاسازی شده است، بدون هیچ مشکلی کار تیمی بهتر از قبل پیش خواهد رفت. همکاری با تیم توسط این ابزارها بر بستر وردپرس یک کار یکپارچه را نتیجه خواهد داد.

مدیریت پروژه با WP Project Manager

مدیریت پروژه با WP Project Manager

بهترین برای هر نوع تیم

مهم نیست چه نوع تیم یا سازمانی را در حال هدایت هستید. مهم این است که WP Project Manager به راحتی با هر نوع تیم یا سازمانی هماهنگ است. به همین دلیل است که این افزونه بهترین راهکار باز متن برای مدیریت پروژه‌ها برای هر نوع تیم و گروهی است.

کنترل کامل روی حریم خصوصی و امنیت

هیچ تناقضی با حریم خصوصی و امنیت کاربران روی وظایف و پروژه‌ها ندارد. با سفارشی سازی نقش کاربران و ویژگیِ جواز دسترسی تیم، که در نسخهٔ حرفه ای موجود است، کنترل کاملی رو اینکه چه کسانی بتوانند پروژه ها را ببینند و چه کسانی بتوانند آنها را مدیریت کنند، داشته باشید.

صفحهٔ شخصی برای کاربران

هر کاربر پیشخوان خاص خودش را دارد تا به روشی کاملاً‌ سازماندهی شده، وظایف و کارهای خودش را ببیند. از این صفحه شخصی، کاربر می تواند فقط به پروژه ها و وظیفه‌هایی که اجازه‌اش داده شده است دسترسی داشته باشد.

اینها مهم‌ترین مزیت‌ها و مشخصات افزونه WP Project Manager بود که می‌توانستیم بگوییم. حالا در ادامه با هم ویژگی‌های اصلی آن را ذکر خواهیم کرد.

رصد پیشرفت پروژه در WP Project Manager

رصد پیشرفت پروژه در WP Project Manager

ویژگی های اصلی WP Project Manager

فهرست کارهایی که باید انجام شود

 • به هر تعداد که خواسته باشید می توانید فهرست کارهایی را بسازید که باید انجام شوند.
 • افزودن وظیفه، تعیین کاربران و تعیین تاریخ سررسید
 • نمایش نوار پیشرفت روی فهرست
 • افزودن دیدگاه برای کارهای انجام شدنی یک فرد و کل کارهای انجام دادنی.
 • علامت گذاری کارها به کامل شدن و ناتمام
یک آموزش جذاب دیگه!  معرفی ۶ افزونه مدیریت پروژه برای وردپرس

نقطه عطف ها

 • نقطه عطف ها یک مرحله کلی‌تر از فهرست کارهایی که باید انجام شوند هستند.
 • سه نوع نقطه عطف وجود دارد. ۱) در حال پیشرفت ۲) کامل شده و ۳) به تاخیر افتاده
 • اختصاص پیام و فهرست کارهایی که باید انجام شوند به نقطه عطف‌ها

پیام ها

 • پیام ها برای بحث پیرامون پروژه ها با همکاران استفاده می شوند.
 • شما می‌توانید سندی را به پیام ها برای ارسال الصاق نمایید.
 • برای پیام ها می توان دیدگاه ارسال نمود.

اسناد

 • قابلیت اشتراه گذاری فایل و سند که سبب درک بهتر و همکاری موثرتر بین همکاران می‌شود.
 • بارگذاری هر نوع سندی در کنار پیام ها و دیدگاه ها و حتی بررسی تمامی اسنادی که یک شخص در یک موضوع ارسال کرده است.
 • بارگذاری و به اشتراک گذاری هر نوع فایلی در هر کجا و هر زمان (نسخه حرفه‌ای)

اطلاع رسانی ها

 • هشدار و اطلاع رسانی توسط ایمیل به کاربران برای اطلاع از پروژه های در حال پیشرفت و وظایف از تاریخ رد شده.
 • کنترل کامل دریافت اطلاع رسانی توسط افراد مختلف (در نسخه حرفه‌ای)

جمع بندی

با این توضیحات الان‌ اشراف کاملی روی کارکرد افزونهٔ مدیریت پروژه‌ای مثل WP Project Manager دارید. این افزونه یک راه حل کامل برای مدیریت هر پروژه و وظیفه های درون آن است که کنترل کاملی روی افراد و زمان بندی‌ها دارد. شما هم اگر به صورت گروهی طرح ها و پروژه های زیادی را اجرا می‌کنید، و با وردپرس سایت خود را مدیریت می‌کنید، با یک چنین افزونه ای مثل WP Project Manager قادرید نظر بهتری به کارتان بدهید تا زمینه ساز پیشرفت بهتر و بیشتر برای شما و همکاران‌تان باشد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.