یافتن راه حل خطای سایت با گوگل

گوگل به عبارتی یک موتور جستجو است. اما شاید وقتی از جستجو صحبت می کنیم، منظور ما تنها اکتشاف و پیدا کردن نباشد و هر کاری که با جستجو ارتباط داشته باشد، هم می توان با آن انجام داد. استفاده از گوگل نیاز به دانش خاصی ندارد. اما مهارت های مورد نیاز آن باعث می شود بهتر بتوانیم از آن برای رفع نیازهای مان استفاده کنیم. به عبارت دیگر گوگل برای یافتن راه حل مشکلات ما می تواند بهترین راه کارها را داشته باشد که باید مهارت استفاده از آن را هم داشته باشیم. به عنوان مثال کمتر کسی است که بداند با جستجوی عبارت Translate در گوگل، می توان سریعاً از موتور مترجم گوگل استفاده کرده و عبارتی را از زبان اولیه به ثانویه ترجمه کرد. یکی دیگر از کارهایی که می توان با گوگل انجام داد، یافتن راه حل خطای سایت با گوگل است.

یافتن راه حل خطای سایت با گوگل

یافتن راه حل خطای سایت با گوگل

از آن جایی که ماموریت اصلی گوگل ساماندهی کردن تمامی صفحات و محتوای اینترنتی است، وبلاگ نویسان زیادی هستند که از تجربه های خود در دنیای طراحی سایت و برنامه نویسی می نویسند. به عبارت دیگر می توان گفت برای هر مشکلی که با سایت خود پیدا می کنیم، در وب راه حل آن وجود دارد. تنها باید روش جستجوی درون آن را بیابیم که گوگل این روش است.

یک آموزش جذاب دیگه!  رفع خطای ۵۰۰ بعد از بروزرسانی وردپرس شبکه به نسخه ۵

معمولاً زمانی که با خطایی مواجه می شوید، کد یا عبارتی به شما نمایش داده می شود که باید آن را در گوگل جستجو کنید. این تمام کاری است که باید انجام دهید. حالا صفحاتی که به عنوان نتیجه برگردانده می شوند را بررسی کنید. در بیشتر موارد یکی دو صفحۀ اول راه حل رفع مشکل را بیان می کنند. این بستگی به مهارت و دانش شما دارد که حتی از اشاره های کوچک موجود در سایت ها و وبلاگ ها و حتی در قسمت دیدگاه های سایت ها بفهمید مشکل از کجاست و آن را رفع کنید. پس تا جایی که می توانید در زمینه طراحی سایت و وردپرس دانش خود را با مطالعه افزایش دهید، که بدین سبب در سریعتر زمان ممکن به کمک گوگل راه حل خطای سایت خود را بیابید.

۱۳۹۷/۰۲/۱۳

کار با وردپرس
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.