پرداخت مبلغ با بیت کوین در وردپرس

در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم که آیا می توان روی سکوی وردپرس محصولاتی را بفروشیم و مبلغ آن را با استفاده از ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین دریافت کنیم، یا خیر؟ با توجه به فراگیر شدن استفاده از ارزهای دیجیتال و قابلیت سرمایه گذاری روی آن، خیلی ها به این فکر افتادند که فروشگاهی را راه اندازی کنند که به جای پول رایج مملکت یا حتی ارزهای خارجی مثل دلار یا یورو، ارز دیجیتال بگیرید. این هم یکی دیگر از روش های به دست آوردن ارز دیجیتال به غیر از استخراج کردن آن است. به طور کلی این ارز دیجیتال در حال تبدیل شدن به پول های رایج مثل دلار هستند. برای اینکه این بررسی را بخوانید، با ادامه همراه ما باشید.

پرداخت مبلغ با بیت کوین در وردپرس

خیلی ها به ارزهای دیجیتال از دریچه ای می نگرند که آنها را تبدیل به مکانی برای سرمایه گذاری کرده است. اما این تمام ماجرا نیست! چرا که در حال حاضر می بینیم فروشگاه هایی که به جای دریافت دلار و یورو، از خریداران خود ارز دیجیتال مثل بیت کوین درخواست می کنند. این روال دریافت هزینه کالا یا خدمات هم در حال فراگیر شدن است. به طوری که همین الان من و شما هم می توانیم از این روش برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی استفاده کنیم.

یک آموزش جذاب دیگه!  درگاه پرداخت زرین پال برای افزونه LearnPress وردپرس

ارزهای دیجیتال و پرچمدار آنها، بیت کوین، ارزش بسیار بالایی دارند و حجم بسیاری از سرمایه های افراد را به سمت خود جذب کرده اند. در این بین داد و ستد این دارایی ها سرعت بیشتری به خود گرفته و این کار یا در قبال دریافت یک ارز دیگر و یا به ازای دریافت یک کالا یا خدمات در حال رخ دادن است.

حالا ما به عنوان مدیر یک سایت وردپرسی، می خواهیم ببینید که آیا می توان روی سایت خود درگاه ارز دیجیتال داشت؟ که از کاربران سایت پول دیجیتال دریافت کنیم؟ پاسخ به این سوال مثبت است. بله؛ شما می توانید درگاهی را راه اندازی کنید که از مشتریان خود پول دیجیتال دریافت کنید. جالب است بدانید که اصلاً فلسفۀ برخی از ارزهای دیجیتال همین بوده است. که بازدید کنندگان اگر از محتوای یک سایتی خوششان آمد، به مدیر آن سایت یک مقدار پول دیجیتالی بدهند. همین امر باعث ارزشمند شدن آنها شده است.

پس این کار که بتوان از کاربران سایت پول دیجیتال گرفت، کار نشدنی ای نیست. همین الانش اگر به مخزن وردپرس مراجعه کنید و در بین افزونه های موجود بالا و پایین بروید، افزونه هایی را خواهید دید که در اصل همان درگاه دریافت ارزهای دیجیتال هستند. افزونه ای مثل GoUrl Bitcoin Payment Gateway یکی از آنها است که براساس سرویس GoUrl کار خودش را انجام می دهد. با نصب این افزونه علاوه بر اینکه می توانید درگاه پرداخت پول دیجیتالی روی سایت خود داشته باشید، می توانید دانلود به ازای دریافت پول دیجیتال، یا عضویت به ازای دریافت پول دیجیتال راه اندازی کنید. یعنی دقیقاً همان چیزی که شما به دنبال آن هستید و می خواهید داشته باشید تا از وردپرس کسب درآمد دیجیتالی داشته باشید.

یک آموزش جذاب دیگه!  درگاه پرداخت بیت کوین برای ووکامرس

البته هنوز زمان زیادی مانده تا این روال دریافت مبلغ فراگیر شده و اجرا کردن چنین کاری سهل تر شود. اما همین الانش هم شدنی است. کار زیادی نیاز نیست انجام دهید. نیاز به یک کیف پول و درگاه این چنینی روی وردپرس دارید. حتی نیازی به کدنویسی هم ندارید. چون افزونه هایی مثل همین افزونه GoUrl که خدمت شما عرض کردم، آمده اند تا کار را ساده تر از قبل کنند.

و نکته آخر اینکه این ارزهای دیجیتال هستند که آینده را تسخیر خود می کنند. در آینده خواهیم دید که حتی فروشگاه های ایرانی وجود داشته باشند که به جای دریافت ریال یا تومان، از شما بیت کوین یا دیگر ارز دیجیتال دریافت کنند. این روال حتی برای کالاهای مجازی مرسوم تر خواهد بود و رشد بیشتری را شاهد خواهند بود. همین الان شما هم می توانید مطالعه و بررسی خودتان را روی این ارز رمزها شروع کنید و در این عرصه پیشرو باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.