۱۰۰۰ واحد ارز دیجیتال SpeedCoin رایگان دریافت کنید!

اگر با ارز دیجیتال آشنایی داشته باشید، حتماً می دانید که این ارزها در حال تبدیل شدن به ارزهای رایج برای هر کاربر رایانه یا دیگر دستگاه های دیجیتال هستند و این یک انقلاب در حوزه پولی و مالی در سرتاسر جهان است. از طرف دیگر برای سرمایه گذاری هم نظر خیلی ها را به خود جلب کرده اند. شما هم قادرید در این بازار سهم داشته باشید. البته قبل از اینکه خواسته باشیم نگاه اقتصادی به موضوع داشته باشیم، پیشنهاد من برای دریافت ۱۰۰۰ واحد ارز Speedcoin برای بررسی سایت از نظر فنی برای پذیرش ارزهای دیجیتال است. پس با ادامه همراه من باشید تا به شما بگویم که چطور قادرید این کار را انجام دهید.

1000 واحد ارز دیجیتال SpeedCoin رایگان دریافت کنید

1000 واحد ارز دیجیتال SpeedCoin رایگان دریافت کنید

اگر طبق معرفی ای که برای شما از افزونه ها درگاه های پرداخت ارز مجازی داشتم، قصد استفاده از یکی از آنها را داشته باشید، بعد از نصب و پیکربندی اولیه، باید اقدام به تست مراحل نمایید. یعنی یک بار امتحان کنید و ببینید که آیا فروشگاه اینترنتی شما میتواند مبلغی را به صورت ارز دیجیتال دریافت کند یا خیر.

برای این منظور پیشنهاد بنده این است که با مراجعه به سایت اصلی ارز دیجیتال Speedcoin که هنوز رشد زیادی نداشته، با وارد کردن نشانی کیف پول خود در مرحله اول ۵۰۰ واحد و در مرحله دوم با ورود به حساب فیسبوک خود ۵۰۰ واحد دیگر از این ارز دیجیتال دریافت کنید.

یک آموزش جذاب دیگه!  درگاه پرداخت بیت کوین برای وردپرس

دقت داشته باشید که ابتدا باید کیف پول خود را ساخته باشید که از بهترین روش ها برای ایجاد کیف پول، دانلود نرم افزار کیف پول Speedcoin و سپس نصب کردن آن روی رایانه شخصی است. بعد از آن باید صبر کنید تا اطلاعات پردازش های قبلی دانلود شده و روی رایانه شما ذخیره گردد. البته در همان ابتدای نصب با رفتن به قسمت Recieved می توانید نشانی کیف پول خود را برای دریافت Speedcoin مجانی بردارید.

برای دریافت اسپیدکوین به نشانی زیر مراجعه کنید:

www.speedcoin.org/info/free_coins/Free_Speedcoins.html

بدین ترتیب حالا می توانید به سایت خود مراجعه کنید و با ارز دیجیتال رایگانی که کسب کردید، اقدام به خرید از سایت خود کنید و مشاهد کنید که آیا افزونه با درستی کار می کند یا خیر. قابل ذکر است که یکی از بهترین افزونه های درگاه ارز دیجیتال برای وردپرس و یا دیگر سیستم های مدیریت محتوا، GoUrl Bitcoin Payment Gateway است که آموزش کامل آن در سایت موجود است. کافی است در سایت جستجو نمایید.

۱۳۹۷/۰۷/۱۹

فروشگاه اینترنتی
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.