نمایش نوار هشدار با متن دلخواه در وردپرس

خیلی از مواقع ممکن است برای ما پیش بیاید که نیاز به نمایش یک متن برای تمامی بازدید کنندگان داشته باشیم، به طوری که نظر همه را به سمت خود جلب کند. در این حالت روش های مختلفی پیش روی ماست که یکی از آنها استفاده از نوار هشدار یا همان نوار اطلاع رسانی است که به صورت افقی در بالا یا پایین صفحات سایت به نمایش در می آید. این روش اطلاع رسانی یا هشدار دادن به بازدید کننده ها، برای معرفی یک محصول یا ارائۀ یک کد تخفیف یا کلاً پیشنهادهای جذاب می‌تواند موثر واقع شود. خوب، حالا برای نمایش نوار هشدار با متن دلخواه در وردپرس باید چه کار کنیم؟

نمایش نوار هشدار با متن دلخواه در وردپرس

نمایش نوار هشدار با متن دلخواه در وردپرس

نمایش نوار هشدار در سایت، کار چندان سختی نیست. حتی با چند خط کد درون قالب سایت می توان به چنین مقصودی رسید. اما یک راه کار ساده تر وجود دارد و آن هم استفاده از افزونه است. افزونه ای که نصب و انجام تنظیمات آن بسیار ساده است و در کمترین زمان نوار هشدار را با متن دلخواه به سایت شما اضافه می کند.

این افزونه WPFront Notification Bar نام دارد و ما در مقالۀ آموزشیِ قبلی توضیحات کامل را راجع به آن ارائه کردیم. پس از نصب و فعال کردن حالت نمایش نوار اطلاع رسانی، متن دلخواه شما فوراً درون سایت شما در بالا یا پایین سایت نشان داده می شود.

نوار اطلاع رسانی وردپرس با افزونه WPFront Notification Bar

نوار اطلاع رسانی وردپرس با افزونه WPFront Notification Bar

از نکات جالب توجه افزونۀ WPFront Notification Bar این است که شما طبق میل خودتان می توانید کاری کنید که نوار هشدار یا در بالا یا در پایین سایت، بدون حرکت، یعنی ثابت به نمایش درآید. می توانید تنظیم کنید که بازدید کننده بتوان آن را مخفی کند یا خیر. یا اگر مخفی کرد، امکان نمایش مجدد برایش فراهم باشد یا خیر. در هر صورت یک تنظیمات حرفه ای و کاملاً سفارشی شده در اختیار شما خواهد بود که دست تان را برای نمایش هر نوع نوار هشداری در سایت باز می گذارد. حتی از نظر ظاهری، مثل رنگ بندی هم می توانید تغییرات خاص خود را روی نوار اطلاع رسانی انجام دهید. در تصویر بالا نمایی از این نوار در وردپرس نشان داده شده است.

یک آموزش جذاب دیگه!  نوار اطلاع رسانی وردپرس با افزونه Dashboard Notes
۱۳۹۷/۰۲/۰۵

کار با وردپرس
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش جامع وردپرس

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

آموزش افزونه Yoast SEO

درباره ®WPTutorial

WPTutorial یکی از منابع آموزشی جامع و رایگان وردپرس می باشد، که هدف اصلی خودش را به اشتراک گذاری تجربه های وردپرسی و افزایش دانش وبمسترهای فارسی زبان قرار داده است. بر همین اساس هر روزه سعی در انتشار آموزش ها، ترفندها و هک های وردپرس می کند، تا شما بتوانید سایت تان را هر روز بهبود ببخشید.